Vilea Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Vilea Sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad, Vilea Property Boutique kreuje historię na warszawskim rynku nieruchomości premium, dostarczając naszym Klientom usługi na najwyższym światowym poziomie. Od 2003 roku, z pasją i zaangażowaniem, pomagamy w znalezieniu idealnych przestrzeni do życia i pracy, a także w realizacji marzeń o własnym, wyjątkowym wnętrzu.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego z Was. Rozumiemy, że każda nieruchomość ma swoją historię i każdy Klient swoje unikalne potrzeby. Dlatego też, nasza oferta jest tak szeroka jak różnorodne są oczekiwania osób, które do nas przychodzą. Zajmujemy się nie tylko pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, ale również doradztwem inwestycyjnym oraz projektowaniem wnętrz. Nasze usługi dodatkowe, takie jak Invest&Rest czy Vilea Design, są odpowiedzią na te szczególne wymagania.

Nasze wartości to fundamenty, na których opieramy naszą codzienną pracę. Partnerstwo, jakość, zaangażowanie i odpowiedzialność to nie tylko słowa - to zasady, które kształtują nasze działania. Dzięki nim zdobyliśmy uznanie w branży, co potwierdzają liczne wyróżnienia, takie jak BEST REAL ESTATE AGENCY POLAND czy BEST LETTING AGENCY POLAND. Są one dla nas dowodem na to, że idziemy we właściwym kierunku.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera na rynku nieruchomości premium. To, co nas wyróżnia, to nie tylko bogate doświadczenie, ale również ciągłe dążenie do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Nasze usługi są synonimem jakości, co świadczą otrzymane przez nas nagrody.

W Vilea Property Boutique wiemy, że zaufanie jest kluczem do sukcesu w każdej relacji. Dlatego też, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być godnymi zaufania partnerami dla naszych Klientów. Zapraszamy Was do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się z wyjątkowych przestrzeni, które razem udało nam się stworzyć.

Vilea Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Vilea Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vilea Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Vilea Sp. z o.o.

Siedziba główna

Vilea Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pruszków
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Luków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Vilea Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystentka w Biurze Nieruchomości Premium

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jako Asystent/-ka będziesz czuwać nad sprawnym funkcjonowaniem biura, wspierać właścicieli firmy w codziennych zadaniach, uczestniczyć w sesjach zdjęciowych oraz wspomagać agentów w załatwianiu niezbędnych formalności.

      Zakres obowiązków

      • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura,

      • zamawianie materiałów biurowych i wyposażenia,

      • załatwianie spraw urzędowych,

      • przygotowywanie dla agentów nieruchomości odpowiednich dokumentów,

      • wsparcie w akcjach marketingowych,

      • przygotowywanie nieruchomości do sesji zdjęciowych.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe,

      • pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

      • bardzo dobra organizacja pracy,

      • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

      • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

      • własny samochód i czynne prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełny etat,

      • najładniejsze biuro wśród agencji nieruchomości,

      • obcowanie z pięknymi wnętrzami i ciekawymi ludźmi,
      • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę,

      • zwrot kosztów za użytkowanie prywatnego samochodu w celach służbowych,

      • intuicyjny system informatyczny wspierający pracę i ułatwiający obsługę klientów,

      • stawiamy na rozwój personelu, oferujemy udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach branżowych,

      • przyjemną atmosferę pracy wśród osób wzajemnie się wspierających,

      • udział w spotkaniach integracyjnych,
      • kawę, herbatę zawsze w biurze.

Pracodawcy w Warszawie