Edulica 2 Sp.zo.o

Czy to Twoja firma?

Edulica 2 Sp.zo.o praca

Warszawa

Witajcie w Edulica 2, naszym wyjątkowym przedszkolu, które od 2019 roku rozwija potencjał najmłodszych mieszkańców Warszawy. Jesteśmy miejscem, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a nasze podejście do edukacji przedszkolnej łączy sprawdzone metody z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nasza oferta edukacyjna jest zgodna z Podstawą Programową MEN, ale to nie wszystko. Opracowaliśmy autorski program, który wzbogacamy nowatorskimi metodami pracy z dziećmi. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na najlepszy start w życiu, dlatego nasze sale dydaktyczne są przestronne, jasne i każda z nich ma dostęp do specjalnie zaprojektowanej łazienki. Dbamy o rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny naszych podopiecznych, dlatego w Edulica 2 znajdziecie gabinet logopedy, psychologa oraz salę gimnastyczną, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją sprawność ruchową.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Nasze przedszkole jest wyposażone w atestowane i certyfikowane urządzenia, co zapewnia spokój ducha rodzicom, powierzającym nam opiekę nad swoimi pociechami. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zdrowe odżywianie w rozwoju dziecka, dlatego nasze zaplecze gastronomiczne serwuje zdrowe i zbilansowane posiłki, przygotowywane na miejscu z najwyższej jakości składników.

W Edulica 2 każdy dzień to nowa przygoda. Oferujemy szeroką gamę zajęć dodatkowych, które są dostosowane do zainteresowań i potrzeb naszych przedszkolaków. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieci mogą bezpiecznie odkrywać świat, uczyć się przez zabawę i rozwijać swoje pasje.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale przede wszystkim jesteśmy podekscytowani przyszłością i możliwością wspierania kolejnych pokoleń w ich edukacyjnej podróży. Zapraszamy do Edulica 2, gdzie każdy dzień to krok w stronę wielkich odkryć.

Edulica 2 Sp.zo.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Edulica 2 Sp.zo.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Edulica 2 Sp.zo.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Edulica 2 Sp.zo.o

Odział

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Katowice
  4. Bydgoszcz
  5. Olsztyn
  6. Koszalin
  7. Bielsko-Biała
  8. Błonie
  9. Gdańsk
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Edulica 2 Sp.zo.o - oferty archiwalne

  • Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Edukacja i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym;
      • Planowanie pracy;
      • Prowadzenie zajęć dydaktycznych;
      • Spotkania zespołów;
      • Udział w posiedzeniach Rady Pedagogicznej;

      Wymagania

      • Wykształcenie i kwalifikacje kierunkowe (wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna);

      Oferujemy

      • Praca na pełny etat;
      • Wynagrodzenie - 3500 złotych netto;
      • Umowa o pracę na czas nieokreślony;
      • Praca w godzinach 8.00-16.00;
      • Pakiet szkoleń;
      • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych;
      • Bezpłatne posiłki;

Pracodawcy w Warszawie