Peab Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

Peab Sp. z o.o praca

Warszawa

 Peab jest jednym z największych przedsiębiorstw budowalnych w Skandynawii. Posiada około 14 000 pracowników, a obrót w 2019 roku wyniósł 54 mld koron szwedzkich. Na potrzeby dostarczania wykwalifikowanego personelu, Peab stworzył spółkę córkę, Peab Bemanning AB.

Siedziba polskiego oddziału Peab, Peab Polska Sp. Z.o.o., znajduje się w Warszawie na ul. Wspólnej 70.

Peab Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Peab Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Peab Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Peab Sp. z o.o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Łódź
  4. Poznań
  5. Bielsko-Biała
  6. Lublin
  7. Gliwice
  8. Olsztyn
  9. Pruszków
  10. Wadowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Peab Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Stolarz / Cieśla konstrukcyjny

    • Szwecja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Peab Bemanning prowadzi obecnie projekt rekrutacyjny na stolarzy i cieśli konstrukcyjnych.

      Praca w miejscowości Enköping, Szwecja.

      Zakres obowiązków

      • obsługa maszyn stolarskich
      • montowanie konstrukcji dachowych
      • wznoszenie szkieletu
      • stawianie ścianek gipsowych

      Wymagania

      • 6 lat doświadczenia w branży budowlanej (udokumentowane)
      • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego mile widziana
      • prawo jazdy kat. B
      • znajomość rysunku technicznego

      Oferujemy

      • bardzo dobrą stawkę godzinową wypłacaną w koronach szwedzkich
      • legalne zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę
      • załatwienie formalności związanych z rejestracją w kraju zatrudnienia
      • zakwaterowanie częściowo opłacone
      • nieodpłatne ubrania robocze oraz narzędzia do pracy
      • nieodpłatne dojazdy do pracy
      • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Pracodawcy w Warszawie