Czy to Twoja firma?

Altera sp. z o.o. praca

Warka
Jako Altera, dumnie z siedzibą w malowniczej Warce, od dwóch dekad kreujemy historię polskiej hotelarstwa i rekreacji, stając się jednym z liderów branży. Nasza pasja i zaangażowanie w zarządzanie obiektami hotelowymi oraz rekreacyjnymi przekłada się na ponad 250 profesjonalistów, którzy codziennie dbają o najwyższą jakość usług. Oferujemy kompleksowe zarządzanie na podstawie umów dzierżawy, wnosząc nasze bogate doświadczenie w każdy projekt. Jesteśmy również aktywni na arenie międzynarodowej, organizując niezapomniane wyjazdy korporacyjne do włoskich Dolomitów. Nasz dynamiczny wzrost finansowy, z 73,77% wzrostem przychodów netto ze sprzedaży w ostatnim roku, świadczy o solidności i stabilności, jaką oferujemy naszym partnerom i klientom. Zapraszamy do świata Altera, gdzie profesjonalizm spotyka się z innowacyjnością, a każde wyzwanie jest szansą na wyjątkowe doświadczenia.
Altera Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Altera Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Altera Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Altera Sp. z o.o.

Siedziba główna

Altera Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Altera Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Hotel Sielanka nad Pilica w Warce zatrudni :Specjalistę ds. sprzedaży w hotelu

    Altera Sp. z o.o.
    • Warka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych oraz sprzedaż usług w segmentach MICE

      • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi

      • Realizacja celów sprzedażowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych w zakresie przychodów z organizacji konferencji, imprez okolicznościowych, rezerwacji grupowych i indywidualnych

      • Analiza rynku i konkurencji w zakresie potencjalnych szans rozwoju sprzedaży

      • Przygotowywanie ofert, realizacja i rozliczanie wydarzeń konferencyjnych

      • Koordynacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem pobytu grupy w Hotelu

      • Ścisła współpraca z innymi działami w hotelu

      Wymagania

      • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

      • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

      • Dobra znajomość j. angielskiego

      • Nastawienie na sukces , realizację celów i osiąganie wyników

      • Komunikatywność i odpowiedzialność

      Oferujemy

      • tabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      • Bardzo atrakcyjną prowizję sprzedażową

      • Szkolenia i rozwój

      • Atrakcyjne benefity dla pracowników na hotelowe usługi

      • Możliwość zamieszkania na miejscu

Pracodawcy w Warce