Czy to Twoja firma?

Żydowski Instytut Edukacyjny praca

Kraków

W sercu Krakowa, przy ulicy Józefa Sarego, znajduje się miejsce, które jest nie tylko instytucją, ale przede wszystkim społecznością - jesteśmy Żydowskim Instytutem Edukacyjnym, ogniwem łączącym przeszłość z przyszłością. Nasza działalność to przede wszystkim edukacja i kultura, której celem jest podtrzymywanie żydowskiej tradycji narodowej i integracja osób żydowskiego pochodzenia.

Z pasją dzielimy się wiedzą o historii, kulturze i religii polskich Żydów, a także o Holokauście, oferując warsztaty, spacery tematyczne, wykłady i oprowadzania. Nasze działania edukacyjne są skierowane do uczniów, studentów, nauczycieli i seniorów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i otwartości na świat.

Szczególnie dumni jesteśmy z naszych warsztatów edukacyjnych, które koncentrują się wokół tematyki Podziemnego Archiwum Getta Warszawy - projektu, który pozwala na głębsze zrozumienie jednego z najważniejszych aspektów żydowskiej historii i dziedzictwa.

Jesteśmy przekonani, że edukacja jest kluczem do budowania mostów między kulturami i pokoleniami. Dlatego też staramy się, aby nasze zajęcia były dostępne dla różnych grup wiekowych, w tym dla nauczycieli, którzy mogą przekazywać zdobytą wiedzę dalej.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do przekazu wiedzy, ale również do budowania wspólnoty. Integracja, dialog i wzajemne zrozumienie to wartości, które kierują nami w codziennej pracy.

W Żydowskim Instytucie Edukacyjnym w Krakowie łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze działania są wyrazem głębokiego szacunku dla przeszłości i odpowiedzialności za przyszłe pokolenia. Zapraszamy do wspólnego odkrywania, uczenia się i pamiętania. Razem tworzymy przestrzeń, w której historia żydowska jest żywa i nieustannie inspiruje.

Żydowski Instytut Edukacyjny najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Kraków
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Żydowski Instytut Edukacyjny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Żydowski Instytut Edukacyjny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel/ka języka angielskiego w kilku przedszkolach

    Małopolska Akademia Nabywania Umiejętności
    • 3 800-6 000 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Wygasa
  • Nauczyciel Muzyka i Asystent Nauczyciela

    Klient portalu
    • Kraków
    Dodana

Mapa Żydowski Instytut Edukacyjny

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Żydowski Instytut Edukacyjny
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Karczew
  5. Ozorków
  6. Bytom
  7. Poznań
  8. Jaworzno
  9. Proszowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Żydowski Instytut Edukacyjny - oferty archiwalne

  • Praca na stanowisku nauczycielki

    • Kraków
    • pełny etat
    • Prywatne przedszkole i żłobek na krakowskim Kazimierzu pilnie poszukuje nauczycielki – wychowawczyni.

      Możliwość pracy w godzinach 8:00-14:00, od poniedziałku do piątku.

      Oferujemy pracę na pełen etat, na umowę o pracę.

      Do naszego Przedszkola poszukujemy osoby twórczej i kreatywnej, dobrze zorganizowanej oraz obowiązkowej i odpowiedzialnej.

      Zakres obowiązków

      -opieka nad dziećmi.

      -prowadzenie zajęć dydaktycznych / realizacja podstawy programowej.

      -prowadzenie dokumentacji grupy wg przyjętych standardów.

      -zaangażowanie w rozwój dzieci.

      Wymagania

      - Ukończone studia wychowania przedszkolnego/ pedagogiki wczesnoszkolnej.

      - Umiejętność pracy metodą Montessori lub chęć jej nauki.

      - Udokumentowane doświadczenie pracy z dziećmi

      Oferujemy

      - umowę o pracę z dobrym wynagrodzeniem

      - pracę w młodym zespole

      - możliwość zdobycia doświadczenia

Pracodawcy w Krakowie