Czy to Twoja firma?

Kancelaria Notarialna praca

Warszawa

Z dumą służymy mieszkańcom Warszawy i okolic naszą wiedzą oraz doświadczeniem od 1999 roku. Jesteśmy Kancelarią Notarialną, która zna się na swojej pracy jak mało kto – nasze prawie dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza misja to zapewnienie pełnego bezpieczeństwa i skuteczności dokonywanych czynności notarialnych, co osiągamy dzięki niezachwianej dbałości o profesjonalizm i jakość naszej pracy.

W naszych biurach przy ulicy Anotniego Solariego 4 oraz na Ursynowie przy ulicy Dereniowej 2, klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i pełną poufność. Oferujemy pełen zakres usług notarialnych, od sporządzania aktów notarialnych, poświadczeń dziedziczenia, przez doręczanie oświadczeń, aż po przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Dodatkowo, udzielamy porad i opinii prawnych, przygotowujemy testamenty i analizujemy umowy handlowe.

Nasza kancelaria wyróżnia się na tle konkurencji dzięki solidności, rzetelności i profesjonalizmowi. To te wartości kształtują naszą codzienną pracę i są fundamentem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Nasze usługi są zawsze wykonywane z największą starannością, co gwarantuje nasza ugruntowana pozycja na rynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby pomóc i doradzić w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej, kwestii notarialnej. Nasza wiedza i doświadczenie są Państwa najlepszą gwarancją.

Kancelaria Notarialna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kancelaria Notarialna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Notarialna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystent/ka biura

    YANGO sp. z o.o.
    • Opacz-Kolonia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Regionu

    UNIQA Polska S.A.
    • Warszawa
    • praca zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pracownik biurowy

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 3 800-4 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    Dodana

    Fihn sp. z o.o.
    • 3 900-3 900 zł / mies.
    • Warszawa
    • staż/praktyka
    • rekrutacja zdalna
    Popularna
    Dodana
  • Asystent biura ds. administracji i zaopatrzenia

    DAMBAT Jastrzębski S.K.A.
    • 5 600-6 200 zł / mies.
    • Adamów
    Polecana
    Dodana

Mapa Kancelaria Notarialna

Adres rejestrowy

Praca Kancelaria Notarialna - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy - student lub studentka

    Kancelaria Notarialna
    • Warszawa
    • część etatu
    • Kancelaria notarialna położona w ścisłym Centrum Warszawy /przy pierwszej linii metra/ poszukuje studentki lub studenta do pracy w sekretariacie.

      Zakres obowiązków

      • Pomoc w bieżącej, wstępnej obsłudze klientów.
      • Przygotowywanie i wysyłka korespondencji.
      • Przygotowywanie pism, poświadczeń, wypisów aktów notarialnych.
      • Dbanie o ład w kancelarii, drobne zakupy produktów biurowych.

      Wymagania

      • Czekamy wyłącznie na studentów (1-3 rok) kierunków humanistycznych chcących poszerzyć swoje horyzonty zawodwowe.
      • Spodziewamy się, że osoby aplikujące wpiszą w swoim CV: wysoka kultura osobista, zaangażowanie w powierzone zadania, dokładność, skrupulatność, rzetelność, łatwość formułowania myśli na piśmie.
      • I mamy nadzieję, że trafnie określą w ten sposób swoje mocne strony :)

      Oferujemy

      • Przeszkolenie w podstawowych obowiązkach i stopniowe usamodzielnianie pracownika.
      • Pracę w miłej atmosferze w firmie o płaskiej strukturze - z bezpośrednim kontaktem z notariuszem.
      • Elastyczne godziny pracy dające się pogodzić nawet ze studiami dziennymi. W zależności od naszych potrzeb, predyspozycji pracownika i jego preferencji, zakres godzinowy może się kształtować jako kilka godzin 1-2 dni w tygodniu, ale może także stanowić na przykład 4 dni w tygodniu po 5-7 godzin.

Pracodawcy w Warszawie