Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad Stowarzyszenie Otwarte Drzwi w Warszawie staje się symbolem wsparcia i rozwoju dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Nasza misja to nie tylko pomoc, ale przede wszystkim umożliwienie każdej osobie odnalezienia własnej ścieżki w życiu osobistym, społecznym i zawodowym. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej zmiany.

Zespół Stowarzyszenia Otwarte Drzwi to grupa ponad 50 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w pracę, by nasi podopieczni mogli cieszyć się pełnią życia. Nasze działania skupiają się na wsparciu osób z niepełnosprawnościami, bezrobotnych, dzieci i młodzieży oraz seniorów. Rozumiemy, że każda z tych grup ma swoje unikalne potrzeby i wyzwania, dlatego nasze usługi są tak zróżnicowane.

Oferujemy kompleksowe poradnictwo, które obejmuje wsparcie psychologiczne, pedagogiczne, zawodowe i prawne. Wierzymy, że edukacja jest kluczem do rozwoju, dlatego organizujemy szkolenia i kursy zawodowe, które pomagają naszym podopiecznym zdobyć nowe umiejętności i lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy. Dla tych, którzy potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, organizujemy turnusy rehabilitacyjne.

Jesteśmy również aktywni w przestrzeni publicznej, prowadząc kampanie społeczne i konkursy, które mają na celu zwiększenie świadomości na temat problemów, z którymi borykają się nasi podopieczni. Każda z tych inicjatyw jest dla nas krokiem w kierunku budowania bardziej otwartego i wrażliwego społeczeństwa.

W Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi wierzymy, że każdy człowiek ma prawo do godności, szacunku i możliwości rozwoju. To przekonanie jest fundamentem naszej codziennej pracy. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości i chcą wnieść swój wkład w tworzenie lepszego jutra dla nas wszystkich. Razem możemy otworzyć więcej drzwi do lepszego świata.

Oferty pracy Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Mapa Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Stowarzyszenie Otwarte Drzwi - oferty archiwalne

  • Projekt zatrudnieniowy dla osób z niepełnosprawnościami

    • Warszawa
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • Szanowni Państwo,

      Zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności do wzięcia udziału w projekcie aktywizującym.

      Projekt stwarza duże możliwości rozwoju i wybrania ścieżki kariery.

      Pokrótce ma on na celu zwiększenie poziomu i jakości zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami i osób biernych zawodowo z powodu choroby. Projekt jest skierowany do OzN, w wieku powyżej 18 lat, w tym: osób pozostających bez zatrudnienia oraz osób pracujących

      Wsparcie w projekcie przyczyni się do aktywizacji zawodowej oraz poprawy sytuacji OzN na otwartym rynku pracy. Dla OzN praca jest drogą do usamodzielnienia ekonomicznego i poprawy warunków bytu, sposobem na integrację z otoczeniem.

      W projekcie zaplanowano np. - poradnictwo zawodowe w zakresie planowania kariery zawodowej, spotkania z doradcą, kompleksowe i indywidualne pośrednictwo pracy, wsparcie psychologiczne, warsztaty i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

      Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: mailowo projektzatrudniony@otwartedrzwi.pl oraz pod nr telefonu: 509 703 098 lub osobiście pod adres Ośrodka Partnerzy: Aleja Prymasa Tysiąclecia 145/149 01-424 Warszawa

      Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Uzyskujesz trzy etapowe wsparcie w postaci: spotkania z doradcą i określenie Twoich predyspozycji i potrzeb; pomocy w znalezieniu zatrudnienia; pomocy w adaptacji do nowego środowiska oraz przystosowaniu do wykonywania powierzonych zadań,
      • Spersonalizowane szkolenia podwyższające kompetencje zawodowe,
      • Wsparcie psychologiczne,
      • Wsparcie trenera pracy

      Brak wymagań co do stopnia i rodzaju niepełnosprawności

Pracodawcy w Warszawie