Czy to Twoja firma?

SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska praca

Warszawa

Witaj, nazywam się SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska i jestem twoim zaufanym partnerem w świecie biznesowych wyzwań. Z siedzibą w sercu Warszawy, jestem specjalistą w tworzeniu możliwości rozwoju dla firm poprzez organizację zagranicznych misji gospodarczych i zarządzanie projektami wspieranymi przez fundusze unijne.

Moja oferta obejmuje kompleksową organizację eventów firmowych, które nie tylko wyróżniają się kreatywnością, ale także perfekcyjnym wykonaniem. Rozumiem, jak ważne jest zarządzanie budżetem, dlatego zawsze dbam o optymalne wykorzystanie zasobów finansowych. Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna to dla mnie klucz do budowania silnej marki i zespołu, dlatego oferuję redagowanie informacji prasowych, tworzenie materiałów promocyjnych oraz zarządzanie treścią wewnętrznych witryn firmowych.

Jestem także ekspertem w przygotowywaniu i negocjowaniu warunków umów oraz zamówień, co pozwala moim klientom na bezpieczne i efektywne prowadzenie biznesu. Współpraca z grafikami, drukarniami i dostawcami gadżetów to dla mnie codzienność, dzięki czemu mogę zapewnić najwyższą jakość i spójność wszystkich materiałów promocyjnych.

Moje międzynarodowe doświadczenie w organizacji delegacji i podróży służbowych za granicą pozwala na rozszerzenie horyzontów działalności moich klientów, otwierając przed nimi drzwi do globalnych możliwości.

Chociaż nie mogę się podzielić historią mojej firmy, liczbą pracowników czy misją i wartościami, które przyświecają mojej codziennej pracy, zapewniam, że każde zlecenie jest realizowane z największą starannością i zaangażowaniem. Moja działalność jest skupiona na dostarczaniu wartościowych rozwiązań, które przyczyniają się do sukcesu moich klientów.

Zapraszam do współpracy i odkrycia, jak moje usługi mogą wspierać Twój biznes w osiąganiu nowych szczytów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – projekt, który będzie nie tylko efektywny, ale i inspirujący.

SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SPIN Project Agnieszka Dawidowicz-Karaszewska - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka do Studia Pole Dance

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • POSZUKIWANA
      pozytywna osóbka z masą energii, uśmiechem od ucha do ucha, lubiąca kontakt z ludźmi.

      Powiększamy nasz SPINowy zespół- szukamy energicznej dziewczyny do pracy w centrum dowodzenia, naszej recepcji
      Jeśli pole dance to Twoja pasja, lubisz robić zdjęcia,i studiujesz ale masz czas:
      ranki, wtorki i czwartki 7:00-13:00,
      oraz dwa razy w miesiącu
      piątki 16:30-22:00
      sobota 9:30-14:00
      i chcesz dołączyć do SPINowej rodzinki to koniecznie napisz kilka słów o sobie, prześlij CV i zdjęcie: recepcja@spinproject.pl

      PS. Proszę szanuj swój i nasz czas i przeczytaj uważnie ogłoszenie, napisz do nas tylko jeśli spełniasz podane kryteria i dysponujesz czasem w proponowanych godzinach.
      W treści maila zaznacz także koniecznie swoją dyspozycyjność w konkretne dni tygodnia.
      Skontaktujemy się z wybranymi osobami

      Zakres obowiązków

      - obsługa recepcji, wykonywanie zdjęć podczas zajęć, obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych i rejestrujących wizyty, dbanie o porządek w studio

      Wymagania

      przede wszystkim pozytywne nastawienie i umiejętnośc pracy w zespole i w miejscu gdzie spotyka się wiele ludzi,

      status studenta, praca zmianowa a więc dostępność także w weekendy, idealnie gdybyś trenowała pole dance

      Oferujemy

      - fantastyczny zespół

      -świetna atmosfera

      -możliwość łaczenia studiów z pracą

      - rozwój pasji

Pracodawcy w Warszawie