Czy to Twoja firma?

Starostwo Powiatowe w Otwocku praca

Otwock

Administracja publiczna

Starostwo Powiatowe w Otwocku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Otwock
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Starostwo Powiatowe w Otwocku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Starostwo Powiatowe w Otwocku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Starostwo Powiatowe w Otwocku

Siedziba główna

Praca Starostwo Powiatowe w Otwocku - oferty archiwalne

  • Podinspektor d/s ochrony środowiska ( 105 j)

    Starostwo Powiatowe w Otwocku
    • Otwock
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie spraw z zakresu- ochrony powietrza, ochrony przed hałasem, działalnosci spółek wodnych. Przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ochrona środowiska
      • Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
      • Inne wymagania: Godziny pracy pn. 8-17, wt.-czw. 8-16, pt. 8-15 Umowa na zastępstwo do 05.09.2022

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Otwocku