HOLISPACE SP ZOO

Czy to Twoja firma?

HOLISPACE sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w Holispace, Twoim przewodniku po świecie harmonii i zdrowia. Nasza podróż rozpoczęła się w sercu Warszawy, gdzie od sierpnia 2020 roku nieustannie dążymy do tego, aby każdy mógł doświadczyć pełni witalności i dobrego samopoczucia. W HOLISPACE wierzymy, że życie w harmonii z samym sobą jest najcenniejszym darem, jaki możemy sobie ofiarować.

Nasza oferta to esencja regeneracji na każdym poziomie – od ciała po umysł. Specjalizujemy się w szerokim spektrum dziedzin medycznych i wellness, oferując usługi takie jak ortopedia, rehabilitacja, fizjoterapia, a także gastrologia, neurologia, dietetyka i ziołolecznictwo. Nie zapominamy również o skórze, proponując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Dla tych, którzy szukają spokoju i wewnętrznej równowagi, przygotowaliśmy sesje psychologiczne, mentoring, praktyki oddechowe i zajęcia Mindfulness.

Jesteśmy dumni z naszej marki EFEKT GLOW, która jest synonimem rozświetlonej, promiennej i zdrowej skóry. To właśnie tutaj, w Holispace, stawiamy na sprawdzone, innowacyjne zabiegi kosmetyczne, które przynoszą naszym klientom widoczne efekty i głębokie uczucie odnowy.

Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach – misji, która kieruje nas każdego dnia, i wartościach, które są dla nas drogowskazem. Tworzymy spójny przekaz, że życie w zdrowiu i harmonii jest najważniejszym dobrem człowieka. To przesłanie przekładamy na jakość naszych usług, dbając o każdy detal, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i byli traktowani z najwyższą troską.

W HOLISPACE zapraszamy Cię do świata, gdzie zdrowie spotyka się z urodą, a nauka przeplata z naturą. Dołącz do nas i odkryj swoją ścieżkę do lepszego samopoczucia i harmonii.

HOLISPACE SP ZOO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetolog Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy HOLISPACE SP ZOO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HOLISPACE SP ZOO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HOLISPACE SP ZOO

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca HOLISPACE SP ZOO - oferty archiwalne

  • Kosmetolog

    • 2 900-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Praca dla osoby otwartej, pogodnej, z umiejętnościami sprzedaży.

      Doświadczenie w branży min. 2 lata, znajmosć rynku i procedur.

      Wymagana dyspozycyjność w wybrane soboty.

      Zakres obowiązków

      - obsługa klienta

      - wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej oraz kosetologii estetycznej

      - realizacja zamówień ze sklepu internetowego

      - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

      Wymagania

      - dyplom ukończenia studiów

      - świadectwa pracy

      - zaświadczenia z kursów (jeśli były)

      - badania medycyny pracy (kietuje pracodawca)

      - dokłady opis doświadczenia na stanowisku pracy

      oraz

      - doświadczenia na stanowsku "kosmetolog"

      - obsługa Versum mile widziana

      Oferujemy

      - stawiamy na ludzi, którzy będą współtworzyć przyjazne środowisko pracy

      - każda nowa osoba przechodzi przez cykl szkoleń, poznając właściwość i działalność firmy

      - kandydat przez pierwszy okres (ok 1 miesiąc) jest prowadzony przez inne osoby

      - oferujemy pracę w rozwijającej się firmire, nastawionej na jakość oferowanych usług

      - elastyczny grafik pracy

      - benefity firmowe

Pracodawcy w Warszawie