Waste Master Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Waste Master sp. z o.o. praca

Warszawa

Wyślij swoje CV na adres:

lub zgłoś się przez formularz na stronie:

Więcej informacji o WasteMaster znajdziesz na wastemaster.pl

Waste Master Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Waste Master Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Waste Master Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Waste Master Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Waste Master Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy ds. zakupu odpadów

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Waste Master to nowa jakość na rynku odpadów stworzona przez ludzi chcących wprowadzić ten rynek w XXI wiek.

      Aktualnie prowadzimy nabór do programu partnerskiego, w ramach którego poszukujemy partnerów aplikacji/przedstawicieli handlowych ds. zakupu odpadów.

      Jeżeli na co dzień Ty lub firma, którą polecisz, macie styczność z odpadami zgłoś się do nas.

      Partnerem naszej aplikacji możesz stać się już dziś, wystarczy krótka rozmowa telefoniczna.

      My poszukujemy odbiorcy na odpady, przeprowadzamy i finansujemy transakcje i jeżeli zostanie sfinalizowana, informujemy Cię o wysokości prowizji, jaką zarobiłeś.

      Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i za rezygnację więc jeśli chcesz, to dodajesz oferty, a jeśli nie to nie. Dodając odpad w aplikacji, tworzysz nowy zdigitalizowany rynek odpadowy, który rządzi się nowymi prawami, a Ty na tym zarabiasz uczciwe pieniądze.

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      • pozyskanie oferty odpadów i dodanie jej w aplikacji WasteMaster poprzez indywidualny link lub aplikacje,

      • pozyskanie firm, które wystawią ofertę odpadów w aplikacji z Twojego unikalnego linku.

      Wymagania

      Do kogo skierowana jest nasza oferta?

      • Pracowników firm odpadowych – handlowcy, specjaliści ds. ochrony środowiska, pracownicy biurowi etc.

      • Pośredników i sprzedawców odpadów,

      • Pracowników firm produkcyjnych,

      • Pracowników firm magazynowych,

      • Pracowników firm transportowych, spedycyjnych, logistycznych

      • Zarządców nieruchomości,

      • Pracowników firm rozbiórkowych, budowlanych, remontowych,

      • Wszystkich, którzy mają styczność z odpadami w codziennej działalności.

      Oferujemy

      Warunki współpracy:

      • prowizja w wysokości 50% uzyskanej przez nas marży od sfinalizowanych transakcji,

      • to Ty ustalasz swój czas pracy,

      • brak barier wejścia i wyjścia, dodajesz oferty kiedy chcesz,

      • nie ma górnych limitów wypłacanych prowizji,

      • nie ma górnych limitów wysokości transakcji,

      • nie potrzebujesz nic prócz szczerych chęci, żeby zacząć z nami współpracę – nie podpisujemy umów.

      • prowizje wypłacane na podstawie współpracy B2B lub umowy zlecenie.

Pracodawcy w Warszawie