Czy to Twoja firma?

Warexpo sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad czterech dekad jesteśmy pionierem w branży reklamowej, a nasza historia rozpoczęła się w 1975 roku. Jako Warexpo sp. z o.o., z dumą reprezentujemy serce Warszawy, dostarczając usługi reklamowe, które harmonijnie współgrają z miejską przestrzenią. Nasza misja to tworzenie reklam, które nie tylko przyciągają uwagę, ale i szanują otoczenie oraz mieszkańców.

Zatrudniając od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, skupiamy się na innowacyjności i jakości. Wprowadzenie nowoczesnej sieci nośników DOOH, położonych na prestiżowych ulicach Warszawy, to przykład naszego zaangażowania w rozwój i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku. Nasze kampanie reklamowe są niestandardowe, ponieważ każdy klient i jego potrzeby są dla nas wyjątkowe.

Jesteśmy dumni, że nasza oferta obejmuje 609 powierzchni reklamowych w 281 lokalizacjach, co pozwala nam dotrzeć do 7 milionów odbiorców. To właśnie strategiczne umiejscowienie naszych nośników reklamowych zapewnia im doskonałą widoczność, a elegancki design z podświetleniem powierzchni ekspozycyjnej nadaje kampaniom estetyczną formę.

Nasze zaangażowanie w kulturę i rozwój miasta jest równie ważne, jak nasza działalność komercyjna. Od 2016 roku wspieramy inicjatywy kulturotwórcze, które przyczyniają się do rozwoju społeczności lokalnej i wzbogacają życie mieszkańców.

W ostatnich latach świętujemy sukcesy, odnotowując wzrost przychodów o 109,5% w okresie 2015-2023. To świadczy o naszej stabilności finansowej i solidnym fundamencie, na którym budujemy naszą przyszłość.

W Warexpo sp. z o.o. wierzymy, że reklama może być piękna, skuteczna i odpowiedzialna społecznie. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej historii, która każdego dnia jest pisana na nowo przez pasję, zaangażowanie i nieustanne dążenie do doskonałości.

Warexpo sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa nieruchomości

Oferty pracy Warexpo sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Warexpo sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Warexpo sp. z o.o.

Siedziba główna

Warexpo sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Warexpo sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik wsparcia działu operacyjnego

    Warexpo sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe:
      - sprzątanie powierzchni biurowo-magazynowych i toalet;
      - prasowanie flag i przygotowywanie innych materiałów do ekspozycji na nośnikach reklamowych, pomoc przy innych pracach manualnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Obowiązki: prace porządkowe: - sprzątanie powierzchni biurowo-magazynowych i toalet; - prasowanie flag i przygotowywanie innych materiałów do ekspozycji na nośnikach reklamowych, pomoc przy innych pracach manualnych. Kontakt: joanna.swiderska@warexpo.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie