Czy to Twoja firma?

BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła to więcej niż tylko firma oferująca usługi księgowe – to partner w biznesie, który rozumie potrzeby swoich klientów. Nasza specjalność to kompleksowa obsługa finansowa firm, zarówno tych dużych korporacji, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

Z pasją podchodzimy do każdego zadania, czy to prowadzenie ksiąg handlowych, czy zarządzanie PKPiR. Zdajemy sobie sprawę, że kadry i płace to nie tylko obowiązek, ale i szansa na optymalizację procesów w firmie. Dlatego też oferujemy profesjonalne szkolenia księgowe i z obsługi komputera, aby nasi klienci mogli nieustannie podnosić kwalifikacje swoich pracowników.

W erze cyfryzacji, wdrożenia oprogramowania finansowo-księgowego oraz systemów gospodarki magazynowej i sprzedaży to fundament efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Jesteśmy tu, aby wspierać naszych klientów w tych przemianach, oferując nie tylko sprzedaż, ale i serwis kas fiskalnych oraz drukarek – bo wiemy, jak ważna jest niezawodność w każdym aspekcie biznesu.

Nasza oferta to także sprzedaż oprogramowania i komputerów, bo rozumiemy, że odpowiednie narzędzia to podstawa sprawnie działającej firmy. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty, które pomagają naszym klientom rozwijać ich biznesy.

Choć nie możemy się pochwalić naszą historią czy misją w tych słowach, to nasze działania codziennie świadczą o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie. W każdym dokumencie, raporcie i transakcji kładziemy nacisk na precyzję, bo wiemy, że to właśnie na niej opiera się zaufanie naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła – Waszym przewodnikiem po świecie finansów i księgowości, który zawsze stoi na straży Waszych interesów.

BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła

Siedziba Główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Białystok
  3. Leszno
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca BUCHCOM Biuro Rachunkowe Florian Bryła - oferty archiwalne

  • Księgowa w Biurze Rachunkowym

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro Rachunkowe zatrudni absolwentkę/absolwenta technikum ekonomicznego

      na stanowisko Księgowej/Księgowego, pracujemy na oprogramowaniu InsERT,

      Miejsce pracy – Warszawa-Ursynów,

      Zakres obowiązków

      • weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i podatkowym,
      • prowadzenie ksiąg rachunkowe i KPiR
      • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
      • księgowanie rozliczeń pracowniczych,
      • księgowanie transakcji bankowych,
      • sporządzanie deklaracji,

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe - kierunki rachunkowość, finanse i ekonomia,
      • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale księgowości,
      • znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego (CIT, VAT),
      • pracujemy na programach InsERT,
      • znajomość obsługi programów finansowo-księgowych: Rewizor, Rachmistrz będzie dodatkowym atutem
      • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy;
      • umiejętność pracy w zespole,

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • wynagrodzenie w zależności od poziomu umiejętności i doświadczenia,
      • miła i przyjazną atmosferę pracy,
      • stały rozwój kompetencji zawodowych,
      • po okresie próbnym dodatkowo oferujemy Pakiet Medyczny

Pracodawcy w Warszawie