Czy to Twoja firma?

SELF AND TEAM Magdalena Szubert praca

Warszawa

Witaj, jestem Magdalena Szubert, założycielka SELF AND TEAM, i pragnę opowiedzieć Ci historię mojej firmy, która zrodziła się w sercu Warszawy. Od 30 kwietnia 2018 roku, z pasją i zaangażowaniem, rozwijam działalność, która łączy w sobie profesjonalizm i naukową precyzję z ciepłem ludzkich relacji.

Nasza oferta to nie tylko wydawanie książek, które otwierają umysły i serca czytelników, ale również szerokie spektrum usług wydawniczych, które pomagają autorom w realizacji ich wizji. W dziedzinie public relations, stawiamy na autentyczność i budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Doradztwo biznesowe to nasza kolejna domena – wspieramy przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach, oferując im praktyczne rozwiązania i innowacyjne strategie.

Jako firma wpisana do rejestru agencji zatrudnienia, jesteśmy także ekspertami w dziedzinie rekrutacji. Pomagamy znaleźć idealne miejsce pracy i talentów, którzy mogą przyczynić się do rozwoju różnych organizacji. Nasze usługi edukacyjne wykraczają poza tradycyjne ramy, oferując pozaszkolne formy edukacji, które odpowiadają na aktualne potrzeby rynku pracy i indywidualne aspiracje uczących się.

Coaching kariery i zmiany zawodowej to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniający się świat pracy. Rozumiemy, że każdy z nas jest w nieustannej podróży rozwojowej, dlatego oferujemy wsparcie w odkrywaniu własnej ścieżki zawodowej. Life coaching to z kolei przestrzeń dla tych, którzy szukają równowagi i harmonii w życiu osobistym.

Nasza działalność jest oparta na solidnych fundamentach – jesteśmy firmą zarejestrowaną i uznawaną przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. To świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości usług.

W SELF AND TEAM wierzymy, że każdy człowiek i każdy zespół ma nieograniczony potencjał. Naszym zadaniem jest wspierać ich w odkrywaniu i wykorzystywaniu tego potencjału, aby mogli osiągnąć to, co dla nich najważniejsze. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz kształtują przyszłość swoją i swoich organizacji.

SELF AND TEAM Magdalena Szubert najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy SELF AND TEAM Magdalena Szubert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SELF AND TEAM Magdalena Szubert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SELF AND TEAM Magdalena Szubert

Adres rejestrowy

Praca SELF AND TEAM Magdalena Szubert - oferty archiwalne

  • New Business Manager - agencja 4MAT (Waszawa)

    SELF AND TEAM Magdalena Szubert
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Bez trudu nawiązujesz kontakty i budujesz nowe relacje?

      Potrafisz określić „ból klienta” i zaoferować dopasowane rozwiązania?

      Masz otwartą głowę i wiesz jak nie stracić okazji do biznesu?

      Wiesz gdzie przyłożyć ucho, by być na bieżąco z informacjami?

      Pozytywna energia i współpraca w zespole to twoje drugie imię?

      Zakres obowiązków

      • Aktywna sprzedaż i promowanie usług firmy
      • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie networku
      • Utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami (rozwijanie ich i pokazywanie wachlarza usług)
      • Reprezentowanie firmy na zewnątrz - offline i online (SM, LI)
      • Udział w targach i wydarzeniach branżowych (polskie i zagraniczne)
      • Przygotowywanie ofert dla klientów we współpracy z danym działem

      Wymagania

      Doświadczenie i umiejętności ważne dla 4MAT:

      • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
      • Doświadczenie i sukcesy w pozyskiwaniu i rozwijaniu klientów
      • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych w Polsce i za granicą (targi, konferencje)
      • Język angielski pozwalający na komunikację
      • Znajomość MS Office

      Mile widziane - Rozumienie i znajomość branży FMCG i marketingu

      Oferujemy

      • Bycie częścią agencji, w której ludzie pozostają na lata
      • Przynależność do zespołu Muszkieterów działających zgodnie z hasłem „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”
      • Wspólne celebrowanie ważnych momentów i okoliczności
      • Dbanie o pozytywne relacje i dobrą atmosferę np. poprzez wyjazdy integracyjne
      • Umowa o pracę oraz wynagrodzenie: stałe (7000-8000 brutto) + premia kwartalna od obrotu
      • Biuro w centrum Warszawy.

Pracodawcy w Warszawie