Czy to Twoja firma?

ATEST sp. z o.o. praca

Kielce

Od momentu naszego założenia w 1994 roku w malowniczym Kielcach, ATEST Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia synonimem innowacji i niezawodności w świecie aparatury laboratoryjnej. Nasza historia jest świadectwem pasji i zaangażowania, które przekuwamy w wysokiej jakości produkty i usługi. Rozwijając współpracę z czołowymi producentami, wprowadziliśmy na rynek polski, czeski i słowacki zaawansowane technologicznie urządzenia, takie jak analizatory wielkości cząstek, które zrewolucjonizowały branżę.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz urządzeń – od młynów laboratoryjnych, przez urządzenia termiczne, po precyzyjne aparatury pomiarowe. Każde z nich jest wyborem kierowanym przez potrzeby i oczekiwania profesjonalistów, którzy, tak jak my, cenią sobie dokładność i niezawodność.

Nasze laboratorium aplikacyjne to serce naszej działalności badawczo-rozwojowej. To tutaj testujemy nasze urządzenia, aby upewnić się, że każde z nich spełnia najwyższe standardy jakości i efektywności. To również miejsce, gdzie nasi klienci mogą przekonać się o zaletach naszych produktów, co stanowi naszą wyjątkową przewagę konkurencyjną.

Własna marka ATEST to symbol naszej niezależności i innowacyjności. Jest to obietnica, którą składamy naszym klientom – obietnica doskonałości, którą realizujemy poprzez nieustanne doskonalenie naszych produktów.

Zaangażowanie w fachową obsługę, konsultacje i szkolenia techniczne, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, to dla nas nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim przywilej. Rozumiemy, że zaufanie, jakim nas obdarzają klienci, jest fundamentem naszej pozycji na rynku, dlatego też każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując porady i wsparcie na najwyższym poziomie.

W ATEST Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, doświadczenie z innowacyjnością, a nasze działania zawsze kierujemy na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy, tak jak my, wierzą, że nauka jest przyszłością.

ATEST SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy ATEST SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATEST SP Z O O

Mapa ATEST SP Z O O

Siedziba główna

Praca ATEST SP Z O O - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Pomiarów Uziarnienia

    ATEST SP Z O O
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Opis stanowiska
      • dobór i sprzedaż urządzeń na terenie Polski;
      • pomoc w prezentacji sprzętu na terenie Czech i Słowacji;
      • rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami;
      • prowadzenie szkoleń i prezentacji sprzętu;
      • reprezentowanie firmy (targi, szkolenia).
      • wykształcenie wyższe techniczne lub przyrodnicze;
      • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) - warunek konieczny;
      • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;
      • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych;
      • gotowość do podjęcia szkoleń krajowych i zagranicznych;
      • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
      • wysoka kultura osobista;
      • komunikatywność;
      • mile widziane doświadczenie w handlu.
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;
      • udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia wewnętrze oraz szkolenia zewnętrzne, w tym zagraniczne)
      • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole;
      • narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód;
      • dofinansowanie dodatkowego ubezpieczenia.
      Prosimy o przesłanie CV za pomoca przycisku

Pracodawcy w Kielcach