Czy to Twoja firma?

Cedepe sp. z o.o. praca

Łódź

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych firm,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, JPK, VAT,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym, merytorycznym i podatkowym.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Znajomość programu Comarch Optima

  • Dokładność, staranność i terminowość

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji,

  • ciekawą pracę,

  • miłą atmosferę.

Możliwość podjęcia pracy w Łodzi lub Warszawie

Cedepe Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Cedepe Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cedepe Sp. z o.o.

Mapa Cedepe Sp. z o.o.

Siedziba główna

Cedepe Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Łodzi