Czy to Twoja firma?

WBL INVEST sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy WBL INVEST – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej i zabezpieczeń technicznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd z pasją i zaangażowaniem dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Specjalizujemy się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych, ale to nasze kompleksowe usługi przeciwpożarowe wyróżniają nas na rynku.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim profesjonalne usługi – od projektowania i instalacji systemów przeciwpożarowych, przez ich konserwację, aż po szczegółową dokumentację wszystkich przeprowadzanych prac. Dzięki naszym rozwiązaniom, takim jak systemy sygnalizacji pożarowej, instalacje tryskaczowe, systemy gaszenia i oddymiania, zapewniamy nie tylko zgodność z przepisami, ale i realne poczucie bezpieczeństwa.

W naszej pracy kierujemy się kluczowymi wartościami, które są fundamentem naszej codziennej działalności. Bezpieczeństwo to nasz priorytet – każde działanie, każdy projekt i instalacja są dokładnie analizowane pod kątem potencjalnych ryzyk. Terminowość to obietnica, którą składamy naszym klientom – rozumiemy, jak ważny jest czas i zawsze staramy się dotrzymać ustalonych terminów. Odpowiedzialność, efektywność, innowacyjność i niezawodność to wartości, które przekładają się na wysoką jakość naszych usług i zadowolenie klientów.

Nieustannie dążymy do tego, aby być liderem w branży, dlatego innowacyjność jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale codzienną praktyką. Testujemy i wdrażamy nowe rozwiązania, które usprawniają pracę i zwiększają bezpieczeństwo – wszystko po to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm to efekt wspólnej pracy zespołu, który tworzą ludzie z pasją i odpowiednim doświadczeniem. Dzięki nim każdy projekt jest realizowany z największą starannością.

WBL INVEST to więcej niż firma – to zespół, który każdego dnia dba o to, aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem zbudujemy bezpieczną przyszłość.

WBL INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy WBL INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WBL INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

    Techvisie B.V.
    • 2 300-3 000 € / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTROMONTER SZAF STEROWNICZYCH / ROZDZIELCZYCH

    • Holandia
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTROMONTER

    • Holandia
    Polecana
    Dodana

Mapa WBL INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Warszawie

Oddział w Olsztynie

WBL INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WBL INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik systemów i instalacji

    WBL INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Konserwacja instalacji Elektrycznych SSP, niskoprądowych.
      Godziny pracy 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektromonter
      • Uprawnienia: kurs SEP-uprawnienia elektryczne
      • Inne wymagania: uprawnienia SEP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 800 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie