Czy to Twoja firma?

Twój HRBP Martyna Lempert praca

Wrocław

Nazywam się Martyna Lempert i moim celem zawodowym jest tworzyć przyjazne i efektywne środowiska pracy w polskich firmach IT. Chcę ponadto wspierać w rozwoju managerów i pracowników HR oraz, przy pomocy mojego zespołu, budować w Twojej firmie grono specjalistów z branży (m.in. developerów, testerów, project managerów, designerów czy analityków biznesowych).

Twój HRBP Martyna Lempert najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Twój HRBP Martyna Lempert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Twój HRBP Martyna Lempert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Twój HRBP Martyna Lempert

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Twój HRBP Martyna Lempert
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kozuchów
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Syców
  6. Wrocław
  7. Poznań
  8. Bydgoszcz
  9. Namyslów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Twój HRBP Martyna Lempert - oferty archiwalne

  • Menedżer ds. sprzedaży w sieciach detalicznych

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Informacje o firmie:

      Polska spółka o zasięgu ogólnoeuropejskim. Jeden z większych producentów elektroniki użytkowej oraz smartfonów i telefonów komórkowych. Zapewnia Klientom zindywidualizowane i zintegrowane rozwiązania, wysoką jakość oferowanych produktów, bezpieczeństwo i terminową realizację zamówień.

      Masz doświadczenie w sprzedaży B2B?

      Posługujesz się językiem angielskim na poziomie biznesowym?

      Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje miękkie?

      Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące na zadane pytania to, aktualnie firma szuka osoby na stanowisko Menedżera ds. Sprzedaży w sieciach detalicznych, która odpowiedzialna będzie za sprzedaż produktów i usług na terenie Europy Zachodniej.

      Zakres obowiązków

      • Będziesz rozwijać sprzedaż marek własnych i Private Label w sieciach handlowych
      • Badaniem i raportowaniem potrzeb Klienta, dbaniem o dobre relacje i przepływ informacji z kupcami
      • Codzienną współpracą z działem produktowym w zakresie wyboru właściwych produktów
      • Tworzeniem dedykowanych ofert handlowych
      • Prowadzeniem negocjacji handlowych
      • Współpracą z różnymi działami spółki i całej grupy kapitałowej

      Wymagania

      • Doświadczenia w sprzedaży B2B
      • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1
      • Prawo jazdy kat. B
      • Łatwości w prowadzeniu prezentacji handlowych
      • Determinacji w działaniu i nastawienie na realizację celów długoterminowych
      • Zdolności negocjacyjnych
      • Dobrej organizacji pracy, szybkości w działaniu
      • Umiejętności badania potrzeb klienta
      • Umiejętności budowania długofalowych relacji i kontaktów biznesowych

      Oferujemy

      • Dowolną formę współpracy UoP/B2B
      • Wynagrodzenie do 10000 brutto na UoP
      • Prywatną opiekę medyczną - Luxmed
      • Ubezpieczenie na życie
      • Zniżki na firmowe produkty i usługi
      • Spotkania integracyjne
      • Luźną atmosferę i brak sztywnego dress code-u

Pracodawcy w Wrocławiu