Czy to Twoja firma?

Login IT Jacek Zimny praca

Malbork

Witaj, jestem Login IT Jacek Zimny. Moja historia rozpoczęła się w 2008 roku w malowniczym Starogardzie Gdańskim. Od tamtej pory z pasją tworzę i dostarczam rozwiązania telekomunikacyjne, które pomagają firmom i instytucjom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Specjalizuję się w doradztwie, projektowaniu oraz wdrażaniu systemów teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Moja oferta to nie tylko usługi, ale również bogaty wybór produktów. W moim portfolio znajdziesz serwery, macierze, oprogramowanie systemowe i backupu, rozwiązania sieciowe oraz telefonię IP. Dostarczam również stacje robocze i graficzne, notebooki do zastosowań biznesowych, dedykowany sprzęt do budowania rozwiązań cyfrowej szkoły oraz urządzenia peryferyjne.

Jestem dumny, że mogę wspierać rozwój edukacji cyfrowej, oferując rozwiązania, które ułatwiają naukę i przekazywanie wiedzy w nowoczesny sposób. Moje usługi obejmują również budowę sieci strukturalnych LAN, systemów sieciowych i bezpieczeństwa teleinformatycznego sieci komputerowych. Dbam o to, aby każde zrealizowane przez mnie przedsięwzięcie było dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając mu niezawodność i najwyższą jakość.

Mimo że nie mogę podać Ci wszystkich szczegółów dotyczących mojej pozycji na rynku czy wartości, które wyznaję, chcę, żebyś wiedział, że każdego dnia dążę do bycia zaufanym partnerem w świecie IT. Moje doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt sprawiają, że klienci obdarzają mnie zaufaniem i chętnie do mnie powracają.

Zapraszam do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Login IT Jacek Zimny. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, co przyczyni się do rozwoju Twojej firmy czy instytucji.

Login IT Jacek Zimny najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Login IT Jacek Zimny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Login IT Jacek Zimny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Login IT Jacek Zimny

Siedziba główna

Login IT Jacek Zimny poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Login IT Jacek Zimny - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. handlowych branża ict/it

    Login IT Jacek Zimny
    • Starogard Gdański
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją transakcji;
      - monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych zgodnie z zakresem działalności firmy w narzędziach publikujących zestawienia zamówień publicznych;
      - sporządzanie kalkulacji, wycen i przygotowanie ofert przetargowych;
      - utrzymywanie relacji z klientami przetargowymi;
      - bieżąca obsługa obecnych klientów;
      - samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją trans
      znajomości i doświadczenia w branży ICT/IT.

      Wymagania

      • Uprawnienia: ABC Małej Przedsiębiorczości, prawo jazdy kategoria - B, dobra organizacja czasu pracy , znajomość Ms Office
      • Inne wymagania: koniecznie: umiejętność samodzielnego prowadzenia procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją transakcji, bardzo dobra znajomość EXEL, umiejętność monitorowania ogłoszeń o zamówieniach publicznych, zgodnie z zakresem działalności firmy w narzędziach publikujących zestawienia zamówień publicznych; umiejętność sporządzania kalkulacji, wycen i przygotowania ofert przetargowych; utrzymywania relacji z klientami przetargowymi; umiejętność samodzielnego prowadzenia procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją trans, znajomość i doświadczenie w branży ICT/IT; min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia i radzenia sobie pod presją czasu; skrupulatność, rzetelność i terminowość; zdolności negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + możliwość premiowania