Omecon

Czy to Twoja firma?

Omecon praca

Warszawa

Jesteśmy Omecon, innowacyjna firma z Warszawy, która od ponad 15 lat kształtuje rynek usług informacyjnych w Polsce. Nasza specjalność to projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań IT dla sektora dystrybucji, logistyki i transportu. Z dumą wspieramy zarówno krajowych, jak i międzynarodowych operatorów logistycznych, dostarczając im narzędzi niezbędnych do efektywnej pracy w szybko zmieniającym się świecie.

Nasza misja jest jasna - pragniemy dostarczać wydajne rozwiązania, które wspomagają naszych klientów w rozwoju i utrzymaniu systemów optymalizujących ich procesy operacyjne. Rozumiemy, jak ważna jest synergia i ciągły rozwój, dlatego nasze usługi IT są kompleksowe - od audytu, przez wdrożenie, aż po utrzymanie systemów. W naszej pracy kierujemy się jasnymi zasadami komunikacji i współpracy, co przekłada się na budowanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami.

Nasza platforma &UP® to przykład innowacyjnego podejścia do optymalizacji operacyjnej, która została stworzona, aby sprostać wyzwaniom nowoczesnej dystrybucji, logistyki i transportu. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania IT wielokrotnie stanowiły kamień milowy w transformacji rynku dostaw, a nasze doświadczenie w integracji systemów jest naszą przewagą konkurencyjną.

Zespół Omecon to grupa ponad 200 profesjonalistów, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby nasze usługi były synonimem jakości i innowacyjności. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania były bezpieczne i spełniały najwyższe standardy - przykładem jest nasze zaangażowanie w normę DPD, która gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie logistyki rynku farmaceutycznego.

W Omecon wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dzięki naszemu zaangażowaniu w ciągły rozwój i doskonalenie oferowanych usług, jesteśmy pewni, że możemy pomóc każdej firmie w osiągnięciu jej celów biznesowych. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie.

Omecon najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Omecon

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Omecon

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Omecon

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Omecon
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Omecon - oferty archiwalne

  • Starszy Programista/ Senior Web Developer

    Omecon
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • Omecon jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą informatyczną. Specjalizuje się w rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzędziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

      Wraz z poszerzaniem działalności spółki, zapraszamy do kontaktu z nami osoby z pasją, potencjałem i warsztatem w prowadzeniu projektów, które chcą efektywnie rozwijać swoje kompetencje i osiągać cele zawodowe w tym obszarze, jednocześnie integrując się w ramach naszego zespołu.

      Stanowisko:

      Starszy Programista | Senior Web Developer

      Zakres obowiązków

      Cele i odpowiedzialność:

      • zapewnienie wytworzenia określonego oprogramowania zgodnie z założoną funkcjonalnością i zakresem w zdefiniowanym czasie
      • dbałość o wysoką jakość i wydajność tworzonych produktów
      • dążenie do poprawy efektywności poprzez podnoszenie własnych umiejętności i kompetencji, poznawanie nowych technologii i narzędzi oraz poszukiwanie rozwiązań
      • dzielenie się wiedzą w zespole oraz korzystanie z know-how bardziej doświadczonych członków zespołu, w tym wypracowanych najlepszych praktyk (Best Practices)
      • dbałość o pozytywne relacje i efektywną współpracę zespołową w organizacji, a także o dobry wizerunek firmy

      Zadania:

      • aktywne planowanie działań oraz ich skuteczna realizacja
      • wybór najlepszych narzędzi do realizacji zadań i optymalizacja tworzonych produktów
      • monitorowanie postępów pracy własnej, dobra jej organizacja i efektywne zarządzanie czasem
      • doskonalenie procesu i techniki tworzenia systemów informatycznych w ramach stosowanej metodyki zwinnej (Agile / Scrum)
      • sygnalizowanie potrzeby wsparcia w realizacji zadania
      • dbanie o dobrą współpracę i wspólne znajdywanie efektywnych rozwiązań

      Wymagania

      Umiejętności i doświadczenie technologiczne:

      • Bardzo dobra znajomość z zakresu HTML5, CSS, JavaScript (ES6/7), TypeScript, programowania obiektowego, wzorców projektowych
      • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular 2+
      • Bardzo dobra znajomość biblioteki do zarządzania stanem NgRx
      • Bardzo dobra znajomość programowania reaktywnego z wykorzystaniem RxJS
      • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT
      • Znajomość narzędzi wykorzystywanych do budowy aplikacji frontendowych (webpack 5 / Module Federation)
      • Znajomość architektury Micro Frontend
      • Znajomość preprocesorów CSS (sass, less)
      • Umiejętność pisania testów jednostkowych (jasmine, jest)
      • Umiejętność pisania testów E2E (protractor, cypress)
      • Umiejętność pracy w środowisku opartym o metodyki zwinne oraz Continuous Integration

      Mile widziane dodatkowe kompetencje (lub chęć ich zdobycia):

      • Znajomość PHP5/7, Angular JS, React JS, Bootstrap, SQL, Docker
      • Znajomość system operacyjnego Linux

      Oczekiwania:

      • sumienność i wytrwałość
      • aktywny i pozytywny kontakt interpersonalny
      • umiejętność planowania, analizy problemów i znajdywania rozwiązań
      • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub kontrakt
      • wynagrodzenie zależne od kompetencji
      • wysokiej jakości narzędzia pracy
      • nowoczesne klimatyzowane biuro
      • elastyczne warunki i godziny pracy
      • zatrudnienie na pełny etat (40 godzin/tydzień) z uwzględnieniem dni wolnych i świąt
      • opiekę medyczną
      • kartę sportową
      • zajęcia językowe z native speakerami
      • udział w szkoleniach i konferencjach
      • współpracę z ambitnym i profesjonalnym zespołem
      • mentoring wewnętrzny przez doświadczonych ekspertów

Pracodawcy w Warszawie