Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie Wspólnota Polska praca

Warszawa

Od serca Warszawy, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 64, rozpoczyna się nasza historia. Jesteśmy Stowarzyszeniem "Wspólnota Polska", organizacją pozarządową, która od lutego 1990 roku nieustannie rozwija swoje działania, mając na uwadze dobro Polonii i Polaków na całym świecie. Nasza działalność jest wielowymiarowa – od hotelarstwa, poprzez wydawnictwa, budownictwo, edukację, kulturę, sport, aż po gastronomię i zarządzanie nieruchomościami. To, co nas wyróżnia, to wszechstronność i zaangażowanie w różnorodne projekty, które łączą ludzi o polskich korzeniach, niezależnie od miejsca na mapie świata.

Z dumą wspieramy 565 podmiotów z 54 krajów, tworząc globalną sieć wsparcia dla Polaków i organizacji polonijnych. Nasza działalność nie ogranicza się do granic kraju – jesteśmy obecni tam, gdzie jest potrzebna pomoc i wsparcie dla naszych rodaków. Realizujemy zadania państwowe zlecone przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Sportu, co świadczy o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Z ponad 4 tysiącami członków skupionych w 23 oddziałach terenowych, tworzymy społeczność, która jest siłą napędową naszych działań. Każdy członek to indywidualny wkład w rozwój i promocję polskiej kultury, tradycji oraz języka. Nasze korzenie sięgają igrzysk polonijnych z 1933 roku, co pokazuje, że sport to także ważny element naszej tożsamości.

Finansowanie naszych projektów pochodzi między innymi ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, co jest dowodem zaufania i uznania dla naszej pracy. Jesteśmy organizacją, która nieustannie rozwija swoje kompetencje i poszukuje nowych rozwiązań, aby jeszcze skuteczniej realizować nasze cele i misję.

W "Wspólnocie Polskiej" łączymy tradycję z nowoczesnością, lokalne działania z globalnym zasięgiem, a wszystko to robimy z pasją i przekonaniem o ważności naszej misji. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą być częścią naszej wspólnej historii.

Stowarzyszenie Wspólnota Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Stowarzyszenie Wspólnota Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Wspólnota Polska

Mapa Stowarzyszenie Wspólnota Polska

Siedziba główna

Praca Stowarzyszenie Wspólnota Polska - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. marketingu

    Stowarzyszenie Wspólnota Polska
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      CO CIĘ CZEKA?

      - Udział w planowaniu i kontrola budżetu marketingowego (planowanie wydatków i rozliczanie kosztów),

      - Współtworzenie kampanii marketingowych oraz planów komunikacji,

      - Tworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowych strategii marketingowych,

      - Przygotowywanie grafik oraz treści na m.in. stronę internetową, Social Media,

      - Współpraca z klientami,

      - Analiza wyników marki oraz efektów prowadzonych działań.

      Wymagania

      POZNAJ NASZE OCZEKIWANIA:

      - Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Zarządzanie, Marketing i pokrewne),

      - Doświadczenie w dziale marketingu i sprzedaży,

      - Doświadczenie w tworzeniu i realizacji krótko oraz długoterminowych strategii marketingowych,

      - Zorientowanie w aktualnych trendach i branżowych nowościach,

      - Głowa pełna pomysłów

      Oferujemy

      CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

      - Pracę przy ciekawych projektach,

      - Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

      - Umowę o pracę,

      - Przyjazne otoczenie pracy i zgraną załogę.

Pracodawcy w Warszawie