TELCOP ARTUR LAMPE

Czy to Twoja firma?

TELCOP ARTUR LAMPE praca

Warszawa

TELCOP Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektronicznej.

Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem kopiarek, drukarek, oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na zgrany zespół chcący wspólnie budować relacje z naszymi klientami.

TELCOP ARTUR LAMPE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TELCOP ARTUR LAMPE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELCOP ARTUR LAMPE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa TELCOP ARTUR LAMPE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TELCOP ARTUR LAMPE - oferty archiwalne

  • Technik serwisu - Elektronik

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem poszukujemy:
      Technik serwisu (drukarki i kopiarki)

      Miejsce pracy: Warszawa

      CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania lub na email: artur@telcop.pl

      Zakres obowiązków

      • Diagnostyka kopiarek, drukarek;
      • Naprawa urządzeń MFP u Klienta i w serwisie;
      • Instalacja urządzeń w sieci;
      • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;

      Wymagania

      • Wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne techniczne;
      • Mile widziane doświadczenie w serwisie w branży - dla osób bez doświadczenia proponujemy przeszkolenie;
      • Zamiłowanie do elektroniki poparte umiejętnościami manualnymi w tym zakresie;
      • Znajomość zagadnień informatycznych i sieciowych;
      • Umiejętność budowania relacji z klientem i w zespole;
      • Rzetelność, sumienność, oraz zaangażowanie;
      • Prawo jazdy kat. B;

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
      • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole;
      • Motywacyjny system wynagrodzenia;
      • Możliwość rozwoju i szkoleń;
      • Samochód służbowy, telefon, laptop, niezbędne narzędzia pracy;
      • Możliwość bezpłatnego korzystania z jachtów żaglowych oraz motorowych na Zalewie Zegrzyńskim;

Pracodawcy w Warszawie