Czy to Twoja firma?

Slipform sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy znajduje się Slipform - firma, która od lat wpisuje się w krajobraz polskiego budownictwa drogowego. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej transformacji, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które pomagają kształtować infrastrukturę naszego kraju.

Nasza misja to nie tylko budowa dróg i autostrad, ale przede wszystkim transfer wiedzy od naszych międzynarodowych partnerów. Dzięki temu nasze produkty i technologie są na najwyższym światowym poziomie. W naszej pracy kierujemy się doświadczeniem i innowacyjnością, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Zatrudniamy między 51 a 200 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i pasję w to, aby nasze drogi były bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, takie jak Gomaco Commander III z obustronną kontrolą przechyłki płyty podtorowej, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Chociaż nie mogę podzielić się z Wami naszą historią czy szczegółowymi wartościami, które nas kierują, mogę zapewnić, że każdy projekt realizujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Nasze podejście do pracy to połączenie solidności, innowacyjności i nieustannego dążenia do doskonałości.

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i poszukuje nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wyzwaniom, które stawia przed nami współczesny rynek. Nasza pozycja na rynku budowlanym jest wynikiem ciężkiej pracy, doświadczenia i nieustannego poszukiwania doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

W Slipform wierzymy, że droga do sukcesu wiedzie przez ciągłe doskonalenie i inwestycje w przyszłość. Dlatego też nie ustajemy w poszukiwaniu nowych, lepszych sposobów na realizację naszych projektów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów. Razem możemy tworzyć drogi, które będą służyć pokoleniom.

Slipform Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Slipform Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Slipform Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Slipform Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Slipform Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Slipform Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Cieśla/zbrojarz

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Wykonywanie prac ciesielsko-zbrojeniowych,
      • Inne prace przy budowie.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracach ciesielsko-zbrojeniowych,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Prawo jazdy kat. B,
      • Gotowość do pracy w delegacji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie 42 zł/h brutto,
      • Umowę o pracę/zlecenie/kontrakt B2B,
      • Możliwość szybkiego awansu,
      • Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy,
      • Auto służbowe oraz inne niezbędne narzędzia do pracy.

Pracodawcy w Warszawie