Czy to Twoja firma?

RACHMISTRZ KRAKÓW sp. z o.o. praca

Kraków

Witajcie, jesteśmy RACHMISTRZ KRAKÓW – Waszym zaufanym partnerem w świecie liczb i finansów, który od dwudziestu lat niezmiennie stoi na straży Waszej rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe, zlokalizowane w sercu malowniczego Krakowa, jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a doświadczenie łączy się z innowacją.

Nasza oferta to pełen zakres usług księgowych, które są niezbędne dla sprawnego funkcjonowania każdej firmy – od ksiąg przychodów i rozchodów, przez pełną księgowość, aż po obsługę kadrowo-płacową i deklaracje podatkowe. Zajmujemy się również sprawozdaniami dla GUS oraz rozliczeniami ZUS, a nasze usługi są zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do wykorzystywania najnowocześniejszych systemów informatycznych, które gwarantują skrupulatne i terminowe ewidencjonowanie danych księgowych. Bezpieczeństwo naszych usług potwierdza ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencje Ministerstwa Finansów, które są dla naszych Klientów gwarancją najwyższej jakości.

W Rachmistrzu rozumiemy, jak ważne w biznesie są właściwe relacje – dlatego kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasza biegłość w przepisach i rozliczeniach między firmami polskimi i zagranicznymi pozwala na bezproblemowe prowadzenie działalności na arenie międzynarodowej. Ponadto, oferujemy pełną reprezentację przed urzędami skarbowymi w czasie kontroli, co jest naszym nieocenionym atutem.

Wspieramy również naszych Klientów w tak ważnych aspektach jak rejestracja i przekształcania firm, optymalizacja podatkowa oraz inne kluczowe kwestie biznesowe. Nasza wiedza i doświadczenie są zawsze do Waszej dyspozycji.

W Rachmistrzu Kraków stawiamy na transparentność i uczciwość – to fundamenty, na których budujemy trwałe relacje z naszymi Klientami. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, zaangażowanie i konkurencyjne ceny. Razem możemy osiągnąć więcej!

Oferty pracy RACHMISTRZ KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RACHMISTRZ KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RACHMISTRZ KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca RACHMISTRZ KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do naliczania płac

    RACHMISTRZ KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie list płac, rozliczanie umów cywilno prawnych, deklaracje PIT-4R, Pit-11, przygotowanie raportów do ZUS.Pfron, PPK, Kontakt z klientem, kontakt z ZUS, US

      godz. pracy: 8-16

      umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie: średnie lub wyższe doświadczenie na podobnym stanowisku: 1 rok znajomość programu Płatnik, Optima, Enova

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejętności i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie