Czy to Twoja firma?

CHEMINST praca

Wrocław

Jesteśmy CHEMINST POLSKA – Twoim zaufanym partnerem w świecie nauki i badań. Od ponad dekady z pasją dostarczamy specjalistyczne urządzenia laboratoryjne, aparaturę badawczą i przyrządy kontrolno-pomiarowe, które są niezbędne w nowoczesnych laboratoriach. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Szczodre, gdzie każdego dnia pracujemy na to, aby wspierać rozwój nauki i technologii.

Nasza oferta to nie tylko zaawansowane technologicznie zamrażarki niskotemperaturowe, komory laminarne, autoklawy, czy inkubatory CO2. To również komory rękawicowe, spektofotometry, luminometry, wyposażenie RCKiK, wirówki – wszystko, co niezbędne do prowadzenia precyzyjnych i efektywnych badań. Rozumiemy, jak ważne jest niezawodne działanie sprzętu, dlatego zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych, doradztwo aplikacyjne oraz walidacje procesów. Wszystko po to, by nasi klienci mogli skupić się na tym, co najważniejsze – odkrywaniach i innowacjach.

Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w projektach unijnych z zakresu „Innowacyjnej Gospodarki” i „Kapitał Ludzki”. To dla nas dowód na to, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność jest doceniane. Nasze zasady to nie tylko puste słowa – to obietnica oferowania produktów najwyższej klasy, które są wynikiem naszej nieustannej chęci doskonalenia i rozwoju.

W CHEMINST POLSKA wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to fundamenty, na których budujemy nasze relacje z klientami. Dlatego też każdego dnia staramy się być dla Was nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem, który rozumie potrzeby i wyzwania współczesnej nauki.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z możliwości, jakie otwiera przed nimi nasze wsparcie. Razem możemy więcej – stwórzmy przyszłość nauki ramię w ramię.

CHEMINST POLSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy CHEMINST POLSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHEMINST POLSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Serwisant Mobilny

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Serwisant Wózków Widłowych

    SMART-HR
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant HVAC

    SMART-HR
    • Wrocław
    Dodana

Mapa CHEMINST POLSKA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CHEMINST POLSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca CHEMINST POLSKA - oferty archiwalne

  • Inżynier serwisu ds. aparatury laboratoryjnej, medycznej, naukowo-badawczej

    CHEMINST
    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      Cheminst PolskaFirma z długoletnim doświadczeniem w branży serwisu oraz dystrybucji aparatury laboratoryjnej oraz medycznej, będąca wyłącznym przedstawicielem czołowych marek w tej branży poszukuje osoby na stanowisko:Inżynier serwisu ds. serwisu aparatury laboratoryjnej, medycznej, naukowo-badawczejPoszukujemy osób z doświadczeniem, ale również ludzi młodych, które pasjonują się techniką i chcą zdobyć doświadczenie, rozwijać swoje zainteresowanie poprzez bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami w branży urządzeń laboratoryjnychSiedziba firmy: Wrocław/DługołękaOpis stanowiska:
      • Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za samodzielną konserwację, serwis i naprawę serwis sprzętu dedykowanego do prac stosowanych w różnych gałęziach bio oraz nanotechnologii.
      • Zapraszamy do aplikowania osoby z Wrocławia lub okolic posiadające wykształcenie techniczne wyższe (posiadające dyplom ukończenia studiów wyższych na uczelniach technicznych najlepiej po wydziałach: elektroniki, mechanicznym, elektrycznym).
      • Poszukujemy osób komunikatywnych i zorientowanych na klienta. Wymagana jest także znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym ze względu na konieczność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.
      Zakres obowiązków
      • Bieżące serwisowanie, przeglądy i konserwacja urządzeń laboratoryjnych
      • Diagnostyka ewentualnych awarii i naprawy
      • Instalowanie oraz uruchomienia urządzeń u klienta
      • Przeprowadzanie odbiorów, szkoleń instalacyjnych u klientów
      • Udzielanie wsparcia technicznego dla klientów
      • Sporządzanie dokumentacji serwisowej po realizacji zleceń
      • Konkurencyjne wynagrodzenie w tym premia od pozytywnie zakończonych zleceń
      • Stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i branży nie zagrożonej kryzysem
      • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon,etc.).
      • Pakiet niezbędnych narzędzi i przyrządów serwisowych
      • Udział w realizacji dużych i ciekawych projektów,
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Szanse na podnoszenie kwalifikacji, dalszy rozwój
      • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

      Wymagania

      Nasze wymagania
      • Wykształcenie techniczne/ inżynieryjne o kierunku: elektrotechnicznym, elektronicznym, automatyki, elektrycznym lub pokrewnym,
      • Praktyczne doświadczenie w pracy w serwisie, doświadczenie w naprawach urządzeń
      • Samodzielność, doskonała organizacja czasu pracy, umiejętne planowanie i przewidywanie aktywności, punktualność
      • Umiejętność obsługi przyrządów używanych w podstawowych naprawach (multimetr, stacja lutownicza, oscyloskop, licznik cząstek, anemometr, fotometr, podobne )
      • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową korespondencję w tym języku
      • Prawo jazdy kat.B (z doświadczeniem w kierowaniu pojazdami)
      • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
      • Odpowiedzialność za powierzone zadania i ich terminowe wykonanie
      • Zaangażowanie w pracę, inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów

Pracodawcy w Wrocławiu