Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK sp. j. praca

Albertów

Zakład Produkcji Spożywczej

ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń przetwórstwa owocowo-warzywnego

    ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ JAMAR SZCZEPANIAK SPÓŁKA JAWNA
    • Albertów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn produkcyjnych. Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: umiejętności mechaniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 438 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Albertowie