Czy to Twoja firma?

Szymański Autoryzowany Dealer praca

Dąbrowa Górnicza

Witajcie, jesteśmy "Szymański" Autoryzowany Dealer Hyundai, sercem motoryzacyjnym Dąbrowy Górniczej. Nasza historia zaczęła się w lipcu 1982 roku, kiedy to z pasji do motoryzacji i pragnienia dostarczania najwyższej jakości usług powstała nasza firma. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. W czerwcu 2000 roku otworzyliśmy nowoczesny salon sprzedaży, gdzie z dumą prezentujemy każdy model samochodów Hyundai dostępny na polskim rynku.

Specjalizujemy się w sprzedaży, naprawie i bieżącej obsłudze samochodów osobowych i ciężarowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasz zespół ekspertów zapewnia usługi na najwyższym poziomie. W naszym salonie znajdziesz nie tylko nowe, lśniące auta, ale również pełen serwis, sklep z częściami i akcesoriami. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort jazdy, dlatego oferujemy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe oraz różnorodne opcje finansowania, takie jak kredyty, leasingi oraz najmy konsumenckie.

Jesteśmy dumni z naszego wysokiego poziomu wiedzy i kompetencji, które są wynikiem naszej wieloletniej obecności na rynku. To właśnie one pozwalają nam oferować usługi, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych Klientów. Zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, co pozwala nam utrzymać pozycję lidera w branży motoryzacyjnej.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy szukają niezawodnego partnera w dziedzinie motoryzacji. Zapraszamy do naszego salonu w Dąbrowie Górniczej, gdzie z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać samochód, który będzie służył przez lata. Dołącz do grona zadowolonych Klientów "Szymański" Autoryzowany Dealer Hyundai i poczuj różnicę, jaką daje jazda z nami.

Szymański Autoryzowany Dealer najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Szymański Autoryzowany Dealer

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szymański Autoryzowany Dealer

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szymański Autoryzowany Dealer

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Szymański Autoryzowany Dealer
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Myszków
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Bielsko-Biała
  5. Gliwice
  6. Kraków
  7. Warszawa
  8. Toruń
  9. Czeladź
  10. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Szymański Autoryzowany Dealer - oferty archiwalne

  • Blacharz Samochodowy

    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Grupa Szymański - Autoryzowany Dealer marek Hyundai, Isuzu - poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Blacharz Samochodowy

      Zakres obowiązków

      • Naprawa blacharska pojazdów osobowych oraz dostawczych

      Wymagania

      • Znajomość budowy pojazdów
      • Znajomość techniki napraw blacharskich
      • Punktualność
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Program bonusowy uzależniony od osiągniętych wyników
      • Indywidualny program szkoleniowy
      • Miła atmosfera pracy

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej