Czy to Twoja firma?

Tańcząca Poziomka s.c praca

Warszawa

Witajcie w świecie Tańczącej Poziomki, gdzie każdy dzień to nowa przygoda pełna uśmiechu i radości! Nasza historia zaczęła się w Warszawie, kiedy to w 2020 roku postanowiliśmy otworzyć miejsce, które będzie bezpieczną przystanią dla Waszych dzieci, pełną ciepła i pozytywnej energii.

Założycielki, Weronika Gąsior i Magdalena Żakowiecka, to pasjonatki edukacji i rozwoju najmłodszych, co potwierdza 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz wyróżnienie w Plebiscycie „Przedszkole na Medal 2018”. To właśnie te doświadczenia zainspirowały nas do stworzenia Tańczącej Poziomki, miejsca, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego bezpieczeństwo i samodzielność są naszym priorytetem.

Nasze usługi to nie tylko opieka dzienna, ale przede wszystkim specjalistyczne techniki nauczania, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Wierzymy, że nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na rozwój młodego umysłu, dlatego nasz program wypełniony jest angażującymi grami, zabawami oraz zajęciami tanecznymi, które rozwijają kreatywność i koordynację.

Stosujemy innowacyjne filozofie zabaw fundamentalnych, które są opracowane z myślą o dzieciach i ich naturalnej ciekawości świata. Efektywna współpraca z rodzicami jest dla nas kluczowa, ponieważ wierzymy, że tylko razem możemy zapewnić dzieciom najlepsze warunki do rozwoju i nauki.

Naszą misją jest widzieć uśmiech na twarzach dzieci każdego dnia. To właśnie one są sercem Tańczącej Poziomki i motywują nas do ciągłego doskonalenia naszych usług. Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze zaangażowanie i profesjonalizm szybko przekładają się na zaufanie, jakim obdarzają nas rodzice.

Zapraszamy do Tańczącej Poziomki, gdzie każde dziecko ma szansę tańczyć do rytmu swojej wyjątkowej melodii, rozwijając się w bezpiecznym i kochającym środowisku. Razem z nami Wasze dzieci mogą rosnąć, uczyć się i odkrywać świat w najlepszy możliwy sposób.

Tańcząca Poziomka s.c najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Tańcząca Poziomka s.c

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tańcząca Poziomka s.c

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tańcząca Poziomka s.c

Siedziba główna

Praca Tańcząca Poziomka s.c - oferty archiwalne

  • Poszukiwana opiekunka do żłobka

    Tańcząca Poziomka s.c
    • 3 500-3 700 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Prywatny żłobek w Warszawie na Pradze Południe poszukuje kandydata na stanowisko:

      - opiekunki dziecięcej/ nauczyciela dla Dzieci w wieku 10 msc - 3 lata.

      Praca od poniedziałku do piątku 8h w godzinach 7:00 - 18:00.

      CV prosimy wysyłać na adres mailowy: weronika_gasior@interia.pl

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      -sprawowanie opieki nad Dziećmi, stała obserwacja Dzieci

      - wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, karmienie, przebieranie Dzieci

      - dbałość o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Dzieci

      - utrzymanie ładu i porządku w budynku oraz na ogrodzie

      - prowadzenie zajęć dydaktyczno -wychowawczych

      - tworzenie i realizacja planów miesięcznych pracy dydaktyczno -wychowawczych

      Wymagania

      Oczekujemy:

      - doświadczenia w pracy z Dziećmi w żłobku lub przedszkoli

      - wysokiej lkultury osobistej

      - kreatywności i otwartości

      - kwalfikacji zgodnych z ustawą o opiece nad Diećmi w wieku do lat 3 (może być ukończony kurs na opiekuna w żłobku)

      - zaświadczenia o niekaralności

      - ukończonego kursu pierwszej pomocy

      - badań sanitarno - epidemiologicznych

      Mile widziana znajomość języka angielskiego.

      Jeśli nie posiadasz wymaganych uprawnień, a kochasz pracę z Dziećmi i chciałabyś realizować swoje pasje - pomożemy!:)

      Oferujemy

      Zapewniamy:

      - możliwość rozwoju zawodowego

      - stabiloność zatrudnienia

      - umowę o pracę

      - pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

      - pracę w systemie zmianowej

      - premie

      - dodatki świąteczne

Pracodawcy w Warszawie