Czy to Twoja firma?

MP ALLIANCE sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu stolicy, gdzie nowoczesność splata się z tradycją, nasza firma MP ALLIANCE sp. z o.o. od 2016 roku tworzy historię w branży stolarskiej. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa do świata Anabel Arto, naszego sklepu internetowego, który jest owocem naszej pasji do rzemiosła i nowoczesnego handlu.

W MP Alliance każdy dzień to nowy rozdział w naszej misji dostarczania produktów, które łączą w sobie rzemieślniczą precyzję z wygodą zakupów online. Nasza oferta, dostępna na anabelarto.pl, to wynik naszej ciągłej pracy nad tym, by dostarczać rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne.

Rozumiemy, że zakupy przez internet to nie tylko kwestia wygody, ale również zaufania. Dlatego też kładziemy ogromny nacisk na obsługę klienta - od różnorodności metod dostawy, przez możliwość odbioru osobistego, aż po profesjonalne wsparcie w przypadku reklamacji. Wszystko po to, by zakupy w Anabel Arto były nie tylko proste, ale i przyjemne.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodowym zasięgiem, z dumą dostarczamy nasze produkty na terenie całej Polski, dbając o to, by każda przesyłka była synonimem jakości i bezpieczeństwa. W MP ALLIANCE sp. z o.o. stawiamy na bliskość i dostępność - nasze drzwi są zawsze otwarte dla klientów, którzy cenią sobie osobisty kontakt i fachowe doradztwo.

Nasza firma może nie posiadać jeszcze szeroko rozpoznawalnych certyfikatów, jednak każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze produkty i usługi spełniały najwyższe standardy. Wierzymy, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, jest najlepszym świadectwem naszej jakości.

W MP ALLIANCE sp. z o.o. nie tylko tworzymy produkty, ale przede wszystkim budujemy relacje. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i odkrycia, jak nasza pasja przekłada się na każdy element naszej działalności. Razem możemy tworzyć piękno, które służy przez lata.

MP ALLIANCE sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MP ALLIANCE sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MP ALLIANCE sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MP ALLIANCE sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca MP ALLIANCE sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w butiku z bielizną ANABEL ARTO CENTRUM JANKI

    MP ALLIANCE sp. z o.o.
    • 3 500-5 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta na wysokim poziomie zgodnie ze standardami międzynarodowej firmy;
      • Aktywna sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu;
      • Osiąganie celów sprzedażowych;
      • Dbanie o dobry wizerunek butiku i firmy, dbanie o wystrój i czystość butiku;

      Wymagania

      OFERTA SKIEROWANA TYLKO DLA OSÓB NIE UCZĄCYCH SIĘ !

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe;
      • Pakiet medyczny Enel Med;
      • Elastyczny grafik;
      • Szansę na rozwój kariery;
      • Atrakcyjne rabaty dla pracowników na produkty Anabel Arto;
      • Dla obcokrajowców: załatwiamy oświadczenia, a po okresie próbnym - zezwolenie na pracę;

Pracodawcy w Warszawie