Czy to Twoja firma?

JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER praca

Tarnów

Od momentu naszego powstania w 2003 roku, my, firma Pokrycia Dachowe "Deker" Józef Guzy, z pasją poświęcamy się sztuce ochrony każdego domu przed żywiołami. Nasza podróż rozpoczęła się w skromnym garażu, by z czasem przenieść się do profesjonalnego obiektu przy al. MB. Fatimskiej 53, a następnie do obecnej siedziby na ul. Krzyska 9A w Tarnowie.

Jako specjaliści w branży dachów i rynien, z dumą nosimy miano Deker – Specjalista od dachów od 2007 roku. Nasze usługi obejmują montaż, serwis oraz naprawę systemów dachowych, a nasze zaangażowanie w innowacje objawia się posiadaniem podnośników o wysięgu do 20 metrów, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

W 2011 roku poszerzyliśmy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i wprowadzając wykonawstwo pokryć na dachach płaskich z płyty warstwowej i membrany dachowej PCV. To kolejny krok w naszym rozwoju, który świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

Obchodząc 15-lecie istnienia w 2018 roku, spojrzeliśmy wstecz z satysfakcją, widząc ścieżkę, którą przeszliśmy, i z optymizmem patrzymy w przyszłość, mając nadzieję na dalsze lata tworzenia dachów, które nie tylko chronią, ale i zachwycają.

W naszej pracy kierujemy się pasją do doskonałości i nieustannym dążeniem do udoskonalania naszych umiejętności. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z troską o detale, bo wiemy, że dach to nie tylko konstrukcja, ale także bezpieczeństwo i komfort dla domowników.

Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy dach, który będzie Waszą dumą i ochroną na lata.

JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER

Praca alert - powiadomienia

Praca JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER

Adres rejestrowy

JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER - oferty archiwalne

  • Pomocnik ogólnobudowlany (o)

    JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe DEKER
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomocnik ogólnobudowlany

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie i na terenie Małopolski, od pon. do pt., w godz.: 7:00 - 15:00. Wynagrodzenie: 4 500 zł brutto. Kontakt: JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe "DEKER" ul. Krzyska 9A, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 609 136 987, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@deker.tarnow.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Tarnów

      Pomocnik budowlany

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie i małopolsce od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Wynagrodzenie: 4 000zł brutto. Kontakt: JÓZEF GUZY Pokrycia dachowe "DEKER" ul. Krzyska 9A, 33-100 Tarnów. Tel: 609 136 987

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Tarnowie