Polteron

Czy to Twoja firma?

Polteron praca

Kraków

Od ponad trzech dekad Polteron Kraków jest synonimem innowacji i doskonałości w przemyśle projektowo-inżynieryjnym. Nasza podróż rozpoczęła się w 1987 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się przekształcić naszą pasję i wiedzę techniczną w doradztwo dla polskiego hutnictwa. Od tych skromnych początków, z zespołem liczącym zaledwie kilka osób, rozwinęliśmy się w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku, zasługując na miano jednej z nielicznych prywatnych firm, które z powodzeniem konkurują w branży, niegdyś zdominowanej przez państwowe przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni, że nasza działalność nie ogranicza się tylko do granic naszego kraju. Nasza ekspertyza i zaangażowanie znalazły uznanie również na arenie międzynarodowej, gdzie wspieramy przemysł metalowy, maszynowy, hutniczy, energetyczny i ochrony środowiska. W Polteron Kraków wiemy, że każdy projekt to nowe wyzwanie, dlatego nieustannie poszukujemy i wdrażamy nowe rozwiązania techniczne, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań – od projektów technologicznych, budowlanych, przez projekty wykonawcze, aż po nadzory inżynierskie i autorskie. Jesteśmy także gotowi pełnić rolę Generalnego Projektanta, oferując kompleksowe rozwiązania „pod klucz”, które eliminują potrzebę angażowania wielu różnych podwykonawców. To podejście nie tylko upraszcza proces, ale także zapewnia spójność i najwyższą jakość na każdym etapie realizacji projektu. W Polteron Kraków jesteśmy świadomi, że nasz sukces zależy od zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Nasza stała obecność na liście firm działających w obszarze projektowania i modernizacji technologicznej polskiego przemysłu jest dowodem na to, że jesteśmy firmą, na której można polegać. W Polteron Kraków łączymy doświadczenie z nowoczesnością, tradycję z innowacyjnością, a nasze zaangażowanie w rozwój i doskonalenie technologii przemysłowych jest niezmiennie silne. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, dla których przekraczamy granice możliwości, projektując przyszłość przemysłu.

Polteron najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Polteron

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polteron

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ELEKTRYK BUDOWLANY

    CONEXIO SP. Z O.O. S.K.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • ASYSTENT W DZIALE INŻYNIERYJNYM

    Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
    • Tychy
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Inżynier Budowy

    Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
    • Kraków
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa Polteron

Siedziba główna

Praca Polteron - oferty archiwalne

  • Projektant branży budowlanej (budownictwo przemysłowe)

    Polteron
    • Kraków
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • projektowanie przemysłowe

      Wymagania

      • poziom wykształcenia: wyższe
      • kierunek wykształcenia: inżynier
      • znajomość programów: WORD, EXCEL, AUTO-CAD, Autodesk Inventor,

      Oferujemy

      • umowę o pracę na czas nieokreślony
      • wynagrodzenie:
        • absolwenci do 2 lat 4.000 – 5.000 netto
        • powyżej 2 lat 5.000 – 8.000 netto
        • z uprawieniami powyżej 8.000 netto

Pracodawcy w Krakowie