Czy to Twoja firma?

Mazovia Pik sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu tętniącej życiem Warszawy, Mazovia Pik Sp. z o.o. rozkwita jako kulinarna oaza, która od 2019 roku kusi smakoszy i miłośników wyrafinowanych doznań. Nasza historia to opowieść o pasji do gastronomii i pragnieniu dostarczania wyjątkowych wrażeń każdemu gościowi. Z dumą prezentujemy naszą unikalną ofertę – dostęp online do obszernej bazy danych, która jest skarbnicą wiedzy o ponad 400 tysiącach podmiotów z Krajowego Rejestru Sądowego, ułatwiającą naszym klientom podejmowanie świadomych decyzji biznesowych.

Nasza firma, choć młoda, już odnotowała znaczące sukcesy finansowe, co świadczy o naszym dynamicznym rozwoju i solidnym fundamencie, na którym budujemy przyszłość. Z zaangażowaniem rozwijamy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferując im nie tylko smakowite doznania, ale i wartościowe informacje, które wspierają ich biznesowe działania.

W Mazovia Pik Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze kulinarne kreacje to wynik poszukiwań i eksperymentów. Wierzymy, że każdy posiłek może być nie tylko ucztą dla podniebienia, ale i okazją do odkrywania nowych, inspirujących smaków. Nasze menu to hołd dla bogactwa polskiej ziemi oraz kreatywności naszych kucharzy, którzy z nieukrywaną pasją tworzą każdą potrawę.

Zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów naszej historii. Mazovia Pik Sp. z o.o. to więcej niż restauracja – to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z innowacją, a każdy klient jest dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia naszych usług. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie – niezależnie od tego, czy poszukuje wyrafinowanych smaków, czy wartościowych informacji biznesowych.

Mazovia Pik Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Mazovia Pik Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mazovia Pik Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mazovia Pik Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Mazovia Pik Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Mazovia Pik Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Obsługa gastronomii - praca od zaraz

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy osób do pracy w street food'owym grill barze Grill & Bar- Warszawa Wola (Park Moczydło).

      Praca jest sezonowa (od maja do końca października/listopada).

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów grill baru
      • przygotowywanie i wydawanie dan z grilla, napojów
      • sprzedaż produktów z grilla
      • sprzedaż alkoholu
      • dbanie o czystość

      Wymagania

      • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne - lub gotowość do wykonania badań na koszt pracodawcy
      • status ucznia/studenta
      • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub pracy w gastronomii
      • dyspozycyjność zarówno w tygodniu jak i w weekendy (min. 12 dni w miesiącu)
      • uczciwość i samodzielność
      • chęć pracy i pozytywne nastawienie

      Oferujemy

      • umowę zlecenie
      • stawkę 20 zł/h brutto + premie
      • szkolenie
      • elastyczny grafik
      • pracę w miłej atmosferze

      Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV.

      Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Pracodawcy w Warszawie