EWAX SP.J.

Czy to Twoja firma?

EWAX SP.J. praca

Wrocław

Jesteśmy Ewax, sercem naszej działalności jest piękno i styl. Od ponad dwóch dekad, z siedzibą we wspaniałym Wrocławiu, zajmujemy się importem artykułów dekoracyjnych, które nadają niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. Nasza oferta to nie tylko produkty Bożonarodzeniowe i Wielkanocne, ale także szeroka gama artykułów, które pomagają stworzyć wyjątkową atmosferę w domach naszych klientów – od prowansalskiego uroku, przez vintage, aż po shabby chic. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty wyznaczają trendy i inspirują naszych klientów w całej Europie. Nasza rodzina, która założyła Ewax i nadal nią zarządza, wraz z nowym pokoleniem, dąży do tego, by każda kolekcja była odzwierciedleniem pasji i zaangażowania, które wkładamy w naszą pracę. Nasza przestrzeń magazynowa, licząca ponad 5000 m², pozwala nam na szybką realizację zamówień i oferowanie limitowanych kolekcji, które odpowiadają na międzynarodowe trendy w projektowaniu wnętrz i dekoracji. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale i dostępne. Dlatego stworzyliśmy platformę online, która ułatwia zakupy hurtowe naszym klientom, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Jako firma rodzinna, cenimy sobie bliskie relacje z naszymi partnerami i klientami, co pozwala nam na budowanie silnej pozycji na rynku i ciągły rozwój. W Ewax wierzymy, że każde wnętrze może opowiadać historię – a naszą misją jest dostarczanie elementów, które pomogą te historie tworzyć. Zapraszamy do świata Ewax, gdzie dekoracja staje się sztuką.

EWAX SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy EWAX SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EWAX SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EWAX SP.J.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EWAX SP.J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca EWAX SP.J. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca giełda kwiatowa Gdańsk

    EWAX SP.J.
    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Firma Ewax sp.j. - importer artykułów dekoracyjnych z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko:

      pracownik stoiska oddział Gdańsk

      Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. ul. Wodnika 50 80-299 Gdańsk

      Praca w godzinach porannych pon-pt 5:00-12:00 sob 5:00-10:00

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów w zakresie sprzedaży artykułów dekoracyjnych;
      • Przyjmowanie dostaw, dbanie o wygląd stoiska;
      • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami;

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy handlowej;
      • Znajomość obsługi komputera, programów sprzedażowych;
      • Samodzielność w działaniu, sumienność, odpowiedzialność, dynamiczność;
      • Umiejętność ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów;

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę;
      • Wynagrodzenie 2700-3000 zł netto + premia;
      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego;

      Zgłoszenia CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres biuro@ewax.pl

      Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 697-966-151

Pracodawcy w Wrocławiu