Czy to Twoja firma?

Lloyd Properties praca

Warszawa

Witaj w świecie Lloyd Properties, gdzie nasza pasja do nieruchomości i zaangażowanie w jakość usług tworzą wyjątkową przestrzeń dla Twoich potrzeb mieszkaniowych. Od 12 lat, z główną siedzibą w sercu Warszawy, tworzymy zespół świetnie wyszkolonych doradców, którzy są siłą napędową naszej firmy. Nasza historia zaczyna się od dwuletnich badań rynku, które pozwoliły nam zbudować solidny model biznesowy, dzięki któremu w ciągu 8 lat działalności znaleźliśmy się wśród największych biur na stołecznym rynku nieruchomości.

W Lloyd Properties, liczącej 11-50 pracowników, cenimy sobie współpracę, otwartość na rozwój osobisty, zaangażowanie i uczciwość. To nasze kluczowe wartości, które przekładają się na każdy aspekt naszej działalności. Specjalizujemy się w pośrednictwie w sprzedaży nieruchomości, a nasza lokalna ekspertyza w sprzedaży mieszkań oraz obsługa transakcji kupna mieszkań są gwarancją satysfakcji naszych Klientów.

Innowacyjność jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale codzienną praktyką. Nasza praca opiera się o własny, autorski program CRM, który pozwala nam na efektywniejsze zarządzanie relacjami z klientami i optymalizację procesów sprzedaży. Rozumiemy, że technologia to narzędzie, które powinno służyć ludziom – dlatego też wyposażamy naszych doradców w autorskie narzędzia pracy, takie jak tablety i smartfony, a także oferujemy system wynagrodzeń premiujący aktywność i zaangażowanie.

Nasze usługi to nie tylko transakcje, ale przede wszystkim profesjonalne doradztwo, które obejmuje kompleksowe wsparcie merytoryczne i szkolenia dla doradców. Rozumiemy, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to ważne decyzje, dlatego stawiamy na osobiste podejście, które pomaga naszym klientom czuć się pewnie i komfortowo na każdym etapie współpracy.

W Lloyd Properties jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze dążymy do bycia lepszymi. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności, gdzie Twoje marzenia o idealnym domu stają się rzeczywistością. Razem możemy więcej – stwórzmy przestrzeń, w której będziesz się czuł jak u siebie.

Lloyd Properties najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Lloyd Properties

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lloyd Properties

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lloyd Properties

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Lloyd Properties
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Pruszków
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Lloyd Properties - oferty archiwalne

  • Doradca ds. nieruchomości

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości.Będziesz wykonywać wolny zawód w oparciu o sprawdzony know-how, autorskie narzędzia oraz stałe wsparcie merytoryczne a Twoje wynagrodzenie będzie oparte na prowizji.

      Widełki 7 000–50 000 zł netto (+ VAT) / mies.

      • umowa o dzieło, kontrakt b2b

      Podział czasu pracy: 30% praca w biurze, 70% praca w terenie.

      Lloyd Properties tworzą od 11 lat świetnie wyszkoleni doradcy, którzy na swoim koncie mają łącznie ponad 4000 przeprowadzonych transakcji w Warszawie.Co najważniejsze, zaufało nam tysiące klientów, od których otrzymaliśmy ponad 1600 pisemnych rekomendacji!

      Sprawdź rekomendacje na naszej stronie www.

      Zakres obowiązków

      Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości.Będziesz wykonywać wolny zawód w oparciu o sprawdzony know-how, autorskie narzędzia oraz stałe wsparcie merytoryczne a Twoje wynagrodzenie będzie oparte na prowizji.

      Wymagania

      • czujesz się w kontaktach z ludźmi jak ryba w wodzie
      • jesteś ambitna/y i samodzielna/y w działaniu
      • masz otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia
      • umiesz efektywnie planować oraz organizować własną pracę i czas
      • jasno formułujesz swoje myśli – w mowie i piśmie
      • jesteś osobą pełną entuzjazmu i nie boisz się wyzwań

      Oferujemy

      • Prawdopodobnie NAJLEPSZE SZKOLENIE W BRANŻY: łącznie 150 godzin szkoleń z zakresu nieruchomości, sprzedaży i budowania relacji – ich wartość na rynku to15.000 zł. Nasz kurs da Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do stania się najlepszym w tym zawodzie.
      • WYNIKI, które osiągają nasi doradcy pozwalają nam przypuszczać, że szkolimy najlepiej w branży.
      • Za nasze szkolenie nie musisz płacić. Dlaczego? Jesteśmy przekonani, że WARTO INWESTOWAĆ W NOWYCH PRACOWNIKÓW.
      • PRAKTYKA: obserwacje, warsztaty i treningi pod okiem najlepszych managerów i trenerów sprzedaży. Dla nas praktyka jest znacznie ważniejsza od teorii.
      • To u nas zaczynali KRZYSZTOF RZEPKOWSKI i i ARKADIUSZ GLEŃ, którzy dziś są topowymi trenerami agentów nieruchomości w całej Polsce.
      • Twoje zaangażowanie i skuteczność będą decydowały o LICZBACH NA TWOIM KONCIE.

Pracodawcy w Warszawie