Czy to Twoja firma?

Sewerin sp. z o.o. praca

Sewerin Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy Sewerin Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sewerin Sp. z o.o.

  • Serwisant urządzeń pomiarowych

    Sewerin Sp. z o.o.
    • 5 700-6 800 zł brutto / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Data aktualizacji: 23.10.2024

Mapa Sewerin Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

Hermann Sewerin GmbH

Technologie do wykrywania nieszczelności.

Spółka Hermann Sewerin GmbH Lider w dziedzinie wykrywania wycieków gazu i wody Mający swą siedzibę w niemieckim Gütersloh koncern Sewerin jest rodzinną firmą działającą z powodzeniem w wielu krajach świata. Głównym przedmiotem działalności spółki jest tworzenie, produkcja oraz sprzedaż elektronicznych urządzeń pomiarowych dla gospodarki gazowej i wodnej. Globalna sieć dystrybucji obecna w ponad 80 krajach sprawia, że spółka Sewerin jest jednym z liderów technologii na rynku.

Gütersloh
Branża
Technologia, informacja i Internet
Specjalizacje
Wasserlecksuche, Gasmessgeräte, Leitungsortung, Rohrnetzüberprüfung, Gas, Wasser, Wasserstoff, Erdgas, Biogas, Messgeräte i Elektrotechnik

Rok założenia

1923

Liczba pracowników

201-500

Liczba obserwujących

Sewerin Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Sewerin Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie napraw serwisowych i regulacji sprzedawanych urządzeń elektronicznych i realizacja obsługi klientów w tym zakresie wraz z prowadzeniem związanej z tym dokumentacji (karty z napraw/przeglądów, faktury sprzedaży, zgłoszenia reklamacyjne).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe- technik elektronik (wymagana umiejętność czytania schematów, połączenia elementów, lutowania); 36 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (serwis urządzeń elektronicznych), - biegła obsługa komputera w zakresie obsługi pakietu MS Office - znajomość języka angielskiego, polskiego w mowie i piśmie, w stopniu komunikatywnym (szkolenia są prowadzone w języku angielskim) - zdolności manualne, dokładność, odpowiedzialność - bardzo dobra organizacja pracy - komunikatywność i otwartość - umiejętność pracy w zespole. Obowiązki: Wykonywanie napraw serwisowych i regulacji sprzedawanych urządzeń elektronicznych i realizacja obsługi klientów w tym zakresie wraz z prowadzeniem związanej z tym dokumentacji (karty z napraw/przeglądów, faktury sprzedaży, zgłoszenia reklamacyjne). [Zgłoszenia: rekrutacja@sewerin.pl] Treść RODO:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie i okolicy