Czy to Twoja firma?

MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX praca

Kraków

Od chwili naszego założenia w malowniczym Krakowie w 2012 roku, MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX nieustannie dąży do dostarczania produktów i usług najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko szeroki wybór samochodów osobowych i furgonetek, ale także bogaty asortyment towarów, które ułatwiają codzienne życie i prace budowlane. Nasza oferta to wynik starannej selekcji i pasji do doskonałości, która nas napędza. W naszym portfolio znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzeba do realizacji ambitnych projektów – od przygotowania terenu pod budowę, po sprzedaż motocykli i pojazdów samochodowych. Ale to nie wszystko. Dostarczamy również wyroby tekstylne, odzież i obuwie, artykuły elektryczne użytku domowego, a także wyroby porcelanowe, ceramiczne i szklane oraz środki czystości. Dla miłośników piękna mamy w ofercie perfumy i kosmetyki najwyższej klasy. Każdy produkt w naszym asortymencie jest wybierany z myślą o zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań naszych klientów, którzy szukają nie tylko towarów, ale i rozwiązań. Rozumiemy, że zaufanie, które nam Państwo okazują, jest fundamentem naszej działalności, dlatego zawsze stawiamy na transparentność i uczciwość w każdym aspekcie naszej pracy. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, chcemy zapewnić, że MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX to firma z wizją i misją, której celem jest nieustanne doskonalenie i poszukiwanie nowych możliwości, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do doświadczenia jakości i różnorodności, które definiują naszą markę.

MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX

Adres rejestrowy

MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/kasjer

    MARZENA DZIEDZIC PREMIUM DELUX
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż i obsługa klienta (branża ogólnospożywcza - produkty pochodzenia włoskiego - sycylijskiego). Sklep - Smaki Sycylii.
      Godziny pracy: 9:00-16:00 lub 10:00-17:00

      Pracodawca zainteresowany chęcią zatrudnienia uchodźcy z Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: chęci do pracy, komunikatywność
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość języków: angielski, niemiecki, włoski, rosyjski.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: NETTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie