Czy to Twoja firma?

PUTKA sp. z o.o. praca

Jawczyce

Od pokoleń pieczenie chleba to nasza pasja i powołanie. Jesteśmy PUTKA – rodzinna firma, której piekarskie korzenie sięgają roku 1918. Przez lata, nasze pieczywo i świeże wypieki cieszą podniebienia klientów, a nasza historia jest równie bogata jak smaki, które tworzymy.

Nasza przygoda zaczęła się na warszawskim Grochowie, gdzie w 1983 roku otworzyliśmy własną piekarnię. To właśnie tam, nasze tradycyjne metody wypieku, połączone z rodzinnym przepisem na naturalny zakwas, zaczęły zdobywać serca Warszawiaków. W latach 90., nasz rozwój nabrał tempa dzięki współpracy polsko-francuskiej, co zaowocowało powstaniem spółki "Polpain-Putka". To był czas, kiedy nasze pieczywo zaczęło być symbolem połączenia polskiej tradycji z europejskim smakiem.

W 2016 roku otworzyliśmy naszą największą i najnowocześniejszą piekarnię główną, która stała się sercem naszej produkcji. To tam, każdego dnia, tworzymy nasze chleby i wypieki, dbając o to, by zachować ręczne formowanie i naturalne procesy fermentacji.

Nasze produkty to harmonia smaku i tradycji. W ofercie znajdziecie zarówno klasyczne pieczywo, jak i słodkie wypieki, a także opcje bezglutenowe – wszystko, by sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć tradycyjne metody wypieku z nowoczesnymi technologiami, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie jakości i smaku naszych produktów.

W kwietniu 2021 roku nastąpiła zmiana pokoleniowa – nowe ręce, które przejęły stery, to Grzegorz PUTKA i Zuzanna Putka-Twardowska oraz Bartosz Pudzianowski i Anna Jago. Kontynuujemy misję rodziny, dbając o to, by każdy bochenek był wyrazem naszej piekarskiej duszy.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko umiejętność zachowania równowagi między tradycją a innowacyjnością, ale również nasza historia i zaangażowanie w każdy etap produkcji. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszym chlebem, który jest nie tylko pokarmem, ale i częścią naszej rodziny.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i tradycji, które są wypiekane z miłością przez rodziny, dla rodzin. To nasza historia – historia Putki.

PUTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł

Oferty pracy PUTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz zmianowy do lokalnej restauracji w Warszawie Wesołej

    Aster Tomasz Śniadewicz
    • 35-44 zł brutto / godz. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka

    GastroAgency s.r.o.
    • 1 900-2 500 € netto / mies.
    • Austria
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz, Szef kuchni

    Bankowa Gralik spółka jawna
    • Warszawa
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Mapa PUTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PUTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
PUTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PUTKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Piekarz/pracownik piekarni/operator (jawczyce)

    • Jawczyce
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie czynności produkcyjnych na przydzielonym stanowisku pracy
      - obsługa maszyn i urządzeń
      - produkcja i wypiek wyrobów piekarniczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: dyspozycyjność. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - wykonywanie czynności produkcyjnych na przydzielonym stanowisku pracy - obsługa maszyn i urządzeń - produkcja i wypiek wyrobów piekarniczych [Kontakt: a.jago@putka.pl, tel. 601 327 024 w godz. 9.00-15.00]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki Godzinowy system wynagradzania
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spedytor-magazynier (jawczyce)

    • Jawczyce

      - przygotowywanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki
      - przeprowadzanie kontroli wykonanych wyrobów

      Wymagania

      • Inne wymagania: staranność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - przygotowywanie wyrobów przeznaczonych do wysyłki; - przeprowadzanie kontroli wykonanych wyrobów. Praca w godz. 20.00-4.00. [Kontakt: a.jago@putka.pl, tel. 601 327 024 w godz. 9.00-15.00]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki

Pracodawcy w Jawczycach