Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat

Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat praca

Kraków

W sercu Krakowa, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasze Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat. Jesteśmy miejscem, gdzie każde dziecko w wieku od 2,5 do 6 lat odkrywa świat w sposób, który szanuje jego indywidualność i naturalny potencjał. Nasza misja to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim wspomaganie rozwoju naszych podopiecznych w zgodzie z otaczającym ich środowiskiem społeczno-kulturowym i przyrodniczym.

Rozumiemy, jak ważne są pierwsze lata życia dla rozwoju dziecka, dlatego stworzyliśmy przestrzeń, w której maluchy mogą bezpiecznie rosnąć, uczyć się i bawić. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać empatię, odpowiedzialność i wrażliwość na świat wokół nich.

Jesteśmy dumni z naszego bogatego planu zajęć, który został zaprojektowany tak, aby rozbudzać ciekawość i pasje najmłodszych. Szczególną uwagę przywiązujemy do edukacji ekologicznej. Wierzymy, że kształtowanie świadomości ekologicznej od najmłodszych lat jest kluczem do budowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Dzięki naszym zajęciom, dzieci uczą się szacunku do przyrody i zrozumienia, jak ważna jest ochrona naszej planety.

W EkoSkrzacie każdy dzień to nowa przygoda i okazja do odkrywania. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieci czują się akceptowane, bezpieczne i gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i stymulującej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że dzięki zaangażowaniu i pasji naszego personelu, EkoSkrzat jest miejscem, gdzie dzieci mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale także budować fundamenty swojego charakteru.

Zapraszamy do EkoSkrzata, gdzie każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne odkryć dzieciństwo, a edukacja idzie w parze z miłością do świata przyrody. Razem tworzymy przyszłość, która jest zielona, pełna empatii i zrozumienia dla otaczającego nas świata.

Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel Muzyka i Asystent Nauczyciela

    Klient portalu
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Nauczyciel/ka języka angielskiego w kilku przedszkolach

    Małopolska Akademia Nabywania Umiejętności
    • 3 800-6 000 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Kraków
    Polecana
    Wygasa

Mapa Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat

Siedziba główna

Praca Przedszkole Niepubliczne Ekoskrzat - oferty archiwalne

  • Nauczyciel Przedszkola

    • 4 300-5 800 zł / mies.
    • Kraków
    • pełny etat
    • Przedszkole EkoSkrzat w Krakowie-Bieżanowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.

      Jesteśmy placówką oświatową dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole znajduje się w wolnostojącym budynku z własnym ogrodem i placem zabaw, z dala od ruchliwych ulic.

      Do dyspozycji dzieci przygotowane zostały przestronne, słoneczne sale do zajęć, zabaw i odpoczynku oraz plac zabaw i duży ogród pełen roślin i urządzeń zabawowych.

      Zakres obowiązków

      • opieka nad dziećmi
      • prowadzenie zajęć wychowawczo-dydaktycznych

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej
      • znajomość metod pracy pedagogicznej
      • łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i dorosłymi
      • kreatywność
      • zaangażowanie

      Oferujemy

      • pracę w miłym i energicznym zespole
      • kameralne grupy dzieci
      • umowę o pracę na pełny etat
      • rozwój zawodowy pod opieką doświadczonego pedagoga oferującego wsparcie metodyczne i merytoryczne
      • możliwość realizacji awansu zawodowego
      • wsparcie psychologa i logopedy w prowadzeniu zajęć z dziećmi
      • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie do szkoleń)
      • bogate zaplecze dydaktyczne do wykorzystania

Pracodawcy w Krakowie