Pointpack SA

Czy to Twoja firma?

Pointpack SA praca

Warszawa

Jesteśmy Pointpack SA, twoim zaufanym innowatorem w dziedzinie logistyki miejskiej. Nasza historia zaczęła się w Warszawie w 2011 roku, a od tego czasu nieustannie dążymy do tego, by być liderem na polskim rynku w dostarczaniu i wdrażaniu technologii dla branży kurierskiej. Nasza specjalność? To technologia, która umożliwia naszym klientom wygodne nadawanie i odbieranie przesyłek w punktach PUDO oraz w automatach kurierskich.

W Pointpack SA z dumą oferujemy innowacje technologiczne, które rewolucjonizują obsługę pierwszej i ostatniej mili. Nasze rozwiązania, w tym Parcel Lockers, są nie tylko wygodne dla użytkowników, ale także przynoszą dodatkowe korzyści i nowych klientów dla branży komercyjnej. Rozumiemy, jak ważna jest integracja systemów, dlatego nasze usługi obejmują integrację systemów POS, terminali płatniczych i kas fiskalnych, co ułatwia zarządzanie dla naszych partnerów biznesowych.

Jako liderzy, nie spoczywamy na laurach. Nasza oferta usługowa to nie tylko instalacja i serwis techniczny, ale również utrzymanie i konserwacja infrastruktury, która jest kluczowa dla efektywnego zarządzania logistyką miejską. Posiadamy własny magazyn centralny, laboratorium hardware oraz struktury terenowe serwisu, co pozwala nam na szybką i skuteczną reakcję na potrzeby naszych klientów.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z nieustannego dążenia do doskonałości i innowacji. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju e-commerce, handlu i usług kurierskich w Polsce, oferując rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

W Pointpack SA wierzymy, że zaufanie i satysfakcja klienta to fundament naszego sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i bezpieczne. Choć nie możemy się podzielić wszystkimi detalami naszej działalności, możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność jest niezachwiane.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy, tak jak my, wierzą w moc nowoczesnej logistyki. Razem możemy tworzyć przyszłość transportu, logistyki i łańcucha dostaw. Pointpack SA – razem zmieniamy oblicze logistyki miejskiej.

Pointpack SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center it (informatyka)

Oferty pracy Pointpack SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pointpack SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pointpack SA

Siedziba główna

Pointpack SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wołomin
  4. Sulejówek
  5. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Pointpack SA - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista wsparcia operacyjnego

    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Kim jesteśmy i co robimy?

      Cześć, nazywamy się Pointpack i od 10 lat budujemy rozwiązania IT i usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej. Budowane przez nas rozwiązania pozwalają m.in. na odbieranie paczek w sklepach Żabka w całej Polsce. Dzięki pracy naszego zespołu mniej CO2 trafia do atmosfery, a odbiór i nadawanie przesyłek stają się wygodniejsze.

      Poznaj nas bliżej:

      Dołączysz do zespołu, który obecnie składa się z 20 młodych osób. Nasz zespół stale się rozwija i powiększa, ale niezależnie od tego, czy było nas kiedyś kilka osób, czy teraz - kilkanaście, cały czas pozostajemy zgrani. Lubimy się spotykać w pracy i poza pracą, a w środy rywalizować ze sobą w gry planszowe. W jakim modelu będziesz pracować? Pracujemy w biurze w podziale na grupy, każda z grup przyjeżdża tylko parę razy w miesiącu do biura. Forma zdalna pozwoli Ci łączyć pracę ze swoimi studiami i innymi obowiązkami. Pracujemy w systemie zmianowym w godzinach 6:00-23:00.

      Zakres obowiązków

      Twoje wyzwanie:

      Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która jako młodszy specjalista wsparcia operacyjnego będzie wspierała obsługę i prawidłową realizację usług, udzielając niezbędnej pomocy Naszym klientom i partnerom biznesowym poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z partnerami biznesowymi.

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia.

      Z naszej strony zapewniamy:

      • benefity pozapłacowe: opiekę medyczną, karnet sportowy
      • umowę o pracę lub umowę zlecenie
      • ze względu na hybrydowy model pracy, szukamy osób z Warszawy i okolic

      Jak będzie wyglądać proces rekrutacyjny?

      Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

      Etap pierwszy - krótka rozmowa telefoniczna.

      Etap drugi - rozmowa rekrutacyjna, która potrwa około godziny.

      Oferta.

      Czekamy na Ciebie!

      Oferujemy

      Rozwój w Pointpack:

      W Pointpacku możesz rozmawiać z nami o rozwoju swoich kompetencji, budowaniu nowych umiejętności, różnorodnych szkoleniach i przejmowaniu odpowiedzialności za swoją karierę. Ścieżka rozwoju wewnątrz naszych struktur, która wiąże się z osiąganiem coraz bardziej odpowiedzialnych pozycji, zmianą stanowiska, oraz doborem odpowiednich szkoleń jest otwarta, rozwijamy się cały czas i dajemy wybór, nie blokujemy Twojego rozwoju.

Pracodawcy w Warszawie