Czy to Twoja firma?

Factor Group sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Factor Group – miejscem, gdzie pasja do gier i zabawek ożywa w sercu Warszawy. Nasza historia rozpoczęła się 5 kwietnia 2022 roku, kiedy to postanowiliśmy przekształcić nasze marzenia w rzeczywistość, tworząc produkty, które sprawiają radość i inspirują zarówno młodszych, jak i starszych miłośników domowych rozrywek.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży artykułów, które nie tylko bawią, ale także stymulują wyobraźnię i kreatywność. Nasze gry i zabawki są stworzone z myślą o tym, aby każdy moment spędzony z nimi był wyjątkowy i niezapomniany. Chociaż nie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy wartości, które przyświecają naszej działalności, możemy zapewnić, że każdy produkt wychodzący spod naszych rąk jest wynikiem głębokiego zaangażowania i troski o szczegóły.

Jako młoda firma, z ogromnym entuzjazmem patrzymy w przyszłość, dążąc do tego, aby nasze gry i zabawki były synonimem jakości i innowacyjności. Mimo że nie dysponujemy jeszcze informacjami na temat naszej obecności międzynarodowej czy certyfikatów, jesteśmy przekonani, że nasze produkty znajdą uznanie w oczach klientów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

W Factor Group wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie i słuchanie potrzeb naszych klientów. Dlatego też każdy dzień to dla nas nowa możliwość, aby być lepszymi i oferować produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale je przekraczają.

Zapraszamy do świata Factor Group, gdzie każdy produkt opowiada własną historię i jest częścią większej opowieści o radości, zabawie i wspólnie spędzonym czasie. Dołącz do naszej przygody już dziś!

Factor Group sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Factor Group sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Factor Group sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Factor Group sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Praca Factor Group sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca klienta - sprzedawca

    Factor Group sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy sprzedawcę do nowootwartego sklepu z grami planszowymi w Warszawie. Marka Rozum realizuje cel, jakim jest rozwój dwóch półkul ludzkiego mózgu poprzez zabawę. Nasi klienci to zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Pracujemy dla całej rodziny. Dlatego hasło brzmi tak – „Rozwój przez całe życie”. To dzięki udostępnieniu szerokiej i wszechstronnej oferty gier planszowych, puzzli, zestawów konstrukcyjnych i zestawów nasi klienci mogą zakupić dokładnie to, co każdemu z osobna będzie przydatne i ekscytujące. Zostań częścią naszych ambitnych planów! Zostań częścią naszego zespołu!

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków:

      • Dbanie o to by każdy klient był z naszego sklepu zadowolony i chciał do nas wrócić
      • Profesjonalna pomoc i doradztwo w doborze gier planszowych
      • Obsługa kasy
      • Dbanie o dobry wizerunek i wygląd sklepu

      Wymagania

      Nasze wymagania:

      • Otwartość na kontakt z ludźmi
      • Znajomość obowiązujących standardów obsługi klienta
      • Umiejętność identyfikacji potrzeb i oczekiwań klienta
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy
      • Wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      To oferujemy:

      • Umowa zlecenie, umowa o pracę
      • Możliwość awansu
      • Stały intelektualny i kreatywny rozwój poprzez szkolenia
      • Praca z unikalnym produktem
      • Dodatkowe benefity na nasze produkty (15-25%)
      • Elastyczny grafik

Pracodawcy w Warszawie