Czy to Twoja firma?

INWENTECH GROUP sp. z o.o. praca

Kraków

Od momentu naszego debiutu na rynku inżynierii lądowej w 2009 roku, INWENTECH GROUP nieustannie dąży do bycia synonimem innowacji i jakości. Nasza siedziba w Krośnie jest sercem działalności, gdzie nasz zespół, liczący od 51 do 200 specjalistów, codziennie wkłada pasję w tworzenie rozwiązań, które definiują standardy branży.

Nasza oferta to nie tylko projektowanie i wykonawstwo instalacji sanitarnych, klimatyzacji i wentylacji, ale również kompleksowe doradztwo projektowe, dostawę, montaż, serwis, przeglądy oraz wypożyczanie sprzętów. Z dumą patrzymy na nasz pierwszy profesjonalny show room ACC STORE, który otworzyliśmy w 2016 roku, stając się jeszcze bardziej dostępni dla naszych klientów.

W 2013 roku uruchomiliśmy własny zakład produkcyjny, co było przełomem w naszej historii. To właśnie tam, z pomocą funduszy unijnych, zainwestowaliśmy w maszyny i urządzenia do produkcji najwyższej klasy elementów wentylacyjnych i dachowych oraz świadczenia usług cięcia plazmą. Dążymy do perfekcji w każdym aspekcie naszej działalności, co znajduje odzwierciedlenie w szybkości działania i niezmiennie wysokiej jakości usług.

Rozwijając nasze kompetencje, w 2019 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługę czyszczenia i dezynfekcji przewodów wentylacyjnych, zapewniając tym samym kompleksową obsługę naszych klientów. Wyróżnienie w rankingu 'Lider Kraju' w 2024 roku to dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku i jesteśmy cenieni na rynku.

Zaangażowanie w każdy projekt i dbałość o szczegóły to nasze znaki rozpoznawcze. Dzięki temu zyskaliśmy reputację firmy, która nie tylko spełnia oczekiwania, ale również nieustannie je przekracza. W INWENTECH GROUP wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na jakość życia i komfort naszych klientów, dlatego każdego dnia staramy się być dla nich nie tylko wykonawcami, ale przede wszystkim partnerami i doradcami.

Nasze usługi są zawsze na wyciągnięcie ręki – oferujemy doradztwo on-line, możliwość zamówienia telekonferencji oraz składania zamówień on-line. Wszystko po to, aby nasze rozwiązania były dostępne dla każdego, kto ceni sobie profesjonalizm i innowacyjność.

W INWENTECH GROUP tworzymy przyszłość inżynierii lądowej, a nasza historia i doświadczenie są fundamentem, na którym budujemy jeszcze lepsze jutro.

INWENTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia praca fizyczna prawo i administracja państwowa produkcja / przemysł

Oferty pracy INWENTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INWENTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INWENTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Rzeszów

INWENTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INWENTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera instalacji wentylacji i klimatyzacji

    INWENTECH GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w pracach załadunkowych, wyładunkowych, transportowych urządzeń i elementów instalacji, segregowanie opakowań i odpadów budowalanych.
      Praca na terenie Krakowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: sprawność fizyczna, uczciwość, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie