Czy to Twoja firma?

Złota róża Elzbieta Mikołajewicz-Dziedziak praca

Warszawa

Witaj w świecie "Złotej Róży", gdzie pasja do piękna i jakości łączy się z szeroką ofertą produktów i usług. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszą działalność, która zakorzeniona jest w sercu Warszawy, pulsującej metropolii pełnej życia i kolorów.

Nasza historia zaczęła się od miłości do kwiatów i roślin, które są dla nas nie tylko towarem, ale przede wszystkim wyrazem emocji i piękna natury. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej tych zielonych skarbów, dostarczając je zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Jesteśmy znani z tego, że nasze kwiaty i rośliny to zawsze najwyższa jakość, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam doradzać w wyborze idealnych kompozycji.

Ale "Złota Róża" to nie tylko florystyka. Nasza oferta to bogaty wachlarz produktów, które uświetnią każde wnętrze i wypełnią je funkcjonalnością oraz stylem. Oferujemy szeroki asortyment artykułów użytku domowego, od mebli i oświetlenia po drobne wyroby metalowe i szkło. Nasze sklepy to także raj dla smakoszy, gdzie można znaleźć świeże owoce, warzywa, ryby oraz inne produkty spożywcze najwyższej jakości.

Dla miłośników literatury i kultury mamy w ofercie książki i prasę, a dla najmłodszych – gry i zabawki, które rozwijają wyobraźnię i zapewniają godziny wspaniałej zabawy. Wierzymy, że każdy produkt, który oferujemy, ma swoją historię i jest częścią większej opowieści, którą tworzymy wspólnie z naszymi klientami.

Zarządzanie nieruchomościami to kolejny aspekt naszej działalności. Dbamy o to, by przestrzenie, które oferujemy, były nie tylko funkcjonalne, ale również przyjazne i estetyczne, tworząc atmosferę, która sprzyja zarówno pracy, jak i odpoczynkowi.

W "Złotej Róży" cenimy sobie zaangażowanie i bliskie relacje z klientami. Nasze podejście jest zawsze osobiste i skrojone na miarę potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nasza wszechstronność i elastyczność w działaniu to klucz do sukcesu na rynku florystycznym i detalicznym.

Zapraszamy do świata "Złotej Róży", gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy produkt opowiada własną, wyjątkową historię.

Złota róża Elzbieta Mikołajewicz-Dziedziak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Florysta Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Złota róża Elzbieta Mikołajewicz-Dziedziak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Złota róża Elzbieta Mikołajewicz-Dziedziak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Złota róża Elzbieta Mikołajewicz-Dziedziak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Złota róża Elzbieta Mikołajewicz-Dziedziak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Złota róża Elzbieta Mikołajewicz-Dziedziak - oferty archiwalne

  • Florystka

    • 4 000-4 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zatrudnię Florystkę z doświadczeniem do Kwiaciarni .Zainteresowane Panie proszę przesyłanie CV ze zdjęciem.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta
      • przyjmowanie dostaw
      • opieka nad kwiatami

      Wymagania

      • zatrudnię miłą, niepalącą Panią z doświadczeniem

      Oferujemy

      • gwarantuję pracę w miłym zespole
      • bardzo dobre warunki pracy i płacy
      • elastyczny grafik pracy

Pracodawcy w Warszawie