Czy to Twoja firma?

Premium Serwis praca

Warszawa

Jesteśmy Premium Serwis Warszawa – Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji. Od ponad dwóch dekad z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, aby Twoje doświadczenia z samochodami były jak najprzyjemniejsze i najbezpieczniejsze.

Nasza historia zaczyna się w Warszawie, gdzie zbudowaliśmy solidną reputację jako eksperci w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze pojazdów, łącząc tradycję z nowoczesnością. Nasza oferta to nie tylko serwis motoryzacyjny, ale również profesjonalne doradztwo, które pomoże Ci w podjęciu najlepszych decyzji dotyczących Twojego auta.

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort jazdy, dlatego w naszym serwisie znajdziesz usługi na najwyższym poziomie – od sprzedaży i wymiany opon, przez zarządzanie flotą samochodową, po auto detailing i sprzedaż kosmetyków samochodowych. Dbamy o każdy szczegół, a nasze usługi serwisu klimatyzacji oraz sprzedaż i prostowanie felg są gwarancją, że Twoje auto będzie służyć Ci przez długie lata.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczonego zespołu, który dzieli się pasją do motoryzacji i zawsze służy pomocą. Dzięki nim Premium Serwis Warszawa to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasze dodatkowe usługi, takie jak wymiana opon z wyważaniem, wykonujemy z dbałością o każdy detal, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję i bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie, gdzie doświadczysz, czym jest prawdziwa jakość usług motoryzacyjnych. Razem z nami Twoje auto zawsze będzie w doskonałej kondycji. Premium Serwis Warszawa – bo wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój samochód.

Premium Serwis najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Wulkanizator Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Premium Serwis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Premium Serwis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Premium Serwis

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Premium Serwis
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Premium Serwis - oferty archiwalne

  • Wulkanizator serwis Białołęka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Serwis na Białołęce zatrudni wulkanizatora/mechanika.

      Praca w dniach pon.-pt w godz. 8:00 - 16:00 na stanowisku serwis opon samochodowych.

      .Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny

      502091135

      Zakres obowiązków

      -wymiana opon,

      -wulkanizacja opon,

      Wymagania

      -pracowitość,

      -komunikatywność,

      - ogólnej wiedzy technicznej na temat budowy pojazdów,

      -punktualność,

      -zaangażowanie i odpowiedzialność

      - doświadczenie na takim stanowisku (warunek konieczny)

      -prawo jazdy kat. B. (nie jest to warunek konieczny)

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      -rozwój osobisty,

      -terminowe wypłaty wynagrodzenia

Pracodawcy w Warszawie