Czy to Twoja firma?

K.O.N. Profes praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy pomagać naszym klientom w tworzeniu harmonijnego środowiska życia we wspólnotach mieszkaniowych. Jako K.O.N. Profes, z siedzibą w sercu Warszawy, z pasją podchodzimy do zarządzania i administrowania nieruchomościami. Nasza historia rozpoczęła się w 2003 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach: wysokich standardach zawodowych, nieustannym doskonaleniu kwalifikacji i szybkiej reakcji na potrzeby naszych klientów. To właśnie te wartości pozwoliły nam zdobyć zaufanie i uznanie w branży, co potwierdzają certyfikaty "Rzetelna Firma" i "Firma Godna Zaufania". Są one dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do dalszego podnoszenia poprzeczki.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Od administracji, przez obsługę finansową, techniczną, prawną, aż po działania kontrolne i reprezentowanie klienta. Zawsze staramy się iść o krok dalej, oferując usługi ponadstandardowe, które odpowiadają na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Innowacyjność i jakość to słowa, które idealnie oddają nasze podejście do pracy. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania i podnosimy kwalifikacje naszej kadry, aby życie właścicieli nieruchomości i ich mieszkańców było jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze. Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko otwartość na nowe pomysły i potrzeby klientów, ale również solidne ubezpieczenie OC Zarządcy Nieruchomości, co świadczy o naszej stabilności finansowej i wiarygodności.

Jesteśmy firmą, której właścicielami są Piotr Rytelewski i Agata Rytelewska. To dzięki ich wizji i zaangażowaniu K.O.N. Profes stał się synonimem rzetelności i profesjonalizmu w zarządzaniu nieruchomościami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem stworzymy przestrzeń, w której każdy będzie czuł się jak u siebie w domu.

Oferty pracy K.O.N. Profes

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K.O.N. Profes

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa K.O.N. Profes

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
K.O.N. Profes
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olsztyn
  3. Ostroleka
  4. Bielsko-Biała
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca K.O.N. Profes - oferty archiwalne

  • Administrator nieruchomości wspólnoty mieszkaniowe

    • 3 500-15 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Ugruntowana na rynku firma z długoletnim doświadczeniem zatrudni osobę na stanowisko administratora nieruchomości.

      Zakres obowiązków

      Wykonywanie czynności związane z administrowaniem nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych.

      Wymagania

      doświadczenie, własny samochód, umiejętność pracy w zespole, kreatywność.

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego...

Pracodawcy w Warszawie