Czy to Twoja firma?

ElectroMobility praca

Warszawa

Jesteśmy ElectroMobility Poland SA, pionierem w dziedzinie elektromobilności w Polsce, z siedzibą w sercu Warszawy. Nasza misja to nie tylko produkcja części do pojazdów silnikowych, ale przede wszystkim kreowanie przyszłości motoryzacji poprzez rozwój samochodów elektrycznych. Nasza historia zaczęła się w 2016 roku, kiedy to po raz pierwszy zrodził się plan budowy polskiej marki samochodów elektrycznych. Od tego czasu nieustannie dążymy do realizacji tej wizji, co zaowocowało powstaniem marki Izera. W ElectroMobility Poland SA wierzymy, że elektromobilność to nie tylko przyszłość transportu, ale również szansa na rozwój dla wielu sektorów gospodarki. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do tej rewolucji, zatrudniając między 51 a 200 pracowników, którzy codziennie wkładają swoją pasję i umiejętności w tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Nasze produkty to efekt pracy zespołu, który łączy w sobie odwagę, kreatywność i zaangażowanie. Pierwsze modele Izery, które wkrótce rozpoczną seryjną produkcję, są projektowane z myślą o komforcie, bezpieczeństwie i stylu. Nasze pojazdy będą dostępne w sprzedaży online oraz w ramach programów ratalnych, co jest odpowiedzią na współczesne potrzeby konsumentów. Jako firma wspierana przez Skarb Państwa oraz polskie grupy energetyczne, cieszymy się stabilnością finansową i silną pozycją na rynku. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale również budowanie trwałych relacji z naszymi klientami i partnerami. W ElectroMobility Poland SA łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc pojazdy, które będą służyć przyszłym pokoleniom. Zapraszamy do wspólnego kształtowania przyszłości elektromobilności w Polsce i na świecie. Razem możemy więcej. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

ElectroMobility Poland S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa bhp / ochrona środowiska produkcja / przemysł

Oferty pracy ElectroMobility Poland S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ElectroMobility Poland S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ElectroMobility Poland S.A.

Siedziba główna

ElectroMobility Poland S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
ElectroMobility Poland S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała
  4. Bytom
  5. Gliwice
  6. Łódź
  7. Błonie
  8. Mława
  9. Mysłowice
  10. Białystok

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ElectroMobility Poland S.A. - oferty archiwalne

  • Młodszy Specjalista ds. Finansowych

    ElectroMobility
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zadania:

      • Bieżąca obsługa i monitorowanie skumulowanych zobowiązań wobec partnerów,
      • Bieżący nadzór nad dyscypliną wydatkową Spółki,
      • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie uzgodnień i kompletowania dokumentów niezbędnych do zawarcia polis, w szczególności w zakresie ubezpieczenia środków trwałych
      • Kontrolowanie statusu faktur znajdujących się w procesie akceptacji, obsługa i uzgadnianie płatności, w tym zagranicznych;
      • Współpraca z innymi obszarami Spółki oraz zewnętrznymi instytucjami (bankami, firmami ubezpieczeniowymi, audytorami, inwestorami, doradcami podatkowymi oraz biurem rachunkowym)
      • Współpraca z podmiotem zewnętrznym realizującym usługi finansowo-księgowe dla Spółki,
      • Weryfikacja i dekretowanie rozliczeń podroży służbowych krajowych i zagranicznych, a także monitowanie pracowników o bieżące rozliczanie delegacji,
      • Kontrolowanie i rejestrowanie dokumentów OT i LT,
      • Współpraca w przygotowywaniu budżetów Spółki,
      • Wsparcie w przygotowaniu raportów, sprawozdań i zestawień.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe (kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)
      • Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej, zagadnień z zakresu księgowości oraz przepisów podatkowych
      • Myślenie analityczne
      • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność
      • Znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym (szczególnie Excel)
      • Praktyczna znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie