Czy to Twoja firma?

Chorągiew Stołeczna ZHP praca

Warszawa

Od ponad wieku jesteśmy dumną częścią historii Warszawy i polskiego harcerstwa. Nasza organizacja, Chorągiew Stołeczna ZHP, zrodziła się z pasji do wychowania młodzieży i od 1967 roku nieustannie rozwija się, by sprostać wyzwaniom nowych pokoleń. Jesteśmy tu, by wspierać młodych ludzi w ich wszechstronnym rozwoju, oferując im nie tylko edukację, ale i przygodę, którą każdy harcerz nosi w sercu. Nasze działania to nie tylko obozy i zimowiska, ale także codzienne zbiórki, warsztaty i kursy, które pozwalają na rozwijanie umiejętności i odkrywanie nowych pasji. Jesteśmy dumni z naszej różnorodności – każdy znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od swoich zainteresowań. Nasza siła tkwi w wolontariacie i zaangażowaniu naszych członków, którzy każdego dnia wnoszą swoją energię i kreatywność w życie Chorągwi. Misja, którą realizujemy, to nie tylko wychowanie, ale i stawianie wyzwań, które kształtują charakter. Wierzymy, że poprzez aktywność i odpowiedzialność możemy wspólnie tworzyć lepszy świat. Jesteśmy otwarci na międzynarodową współpracę, co daje naszym członkom możliwość poznania różnych kultur i budowania przyjaźni ponad granicami. Jako Organizacja Pożytku Publicznego, działamy dzięki wsparciu społecznemu i finansowemu, które pozwala nam na realizację ambitnych projektów. Nasza stabilność i siła wynikają z zaufania, jakim obdarzają nas darczyńcy i partnerzy, a także z niezachwianej wiary w wartości, które przekazujemy młodym ludziom. W Chorągwi Stołecznej ZHP każdy dzień to nowa historia. Zapraszamy do bycia jej częścią. Razem możemy więcej!

Chorągiew Stołeczna ZHP najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Chorągiew Stołeczna ZHP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chorągiew Stołeczna ZHP

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Chorągiew Stołeczna ZHP

Siedziba główna

Chorągiew Stołeczna ZHP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Chorągiew Stołeczna ZHP
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Chorągiew Stołeczna ZHP - oferty archiwalne

  • POMOC KUCHENNA od zaraz w ośrodku kolonijnym Ocypel

    • Lubichowo
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy pomocy kuchennej do ośrodka kolonijnego. Praca przyjemna, zakwaterowanie i wyżywienie darmo poza wynagrodzeniem. Ośrodek położony bezpośrednio nad jeziorem.

      Zakres obowiązków

      Obieranie krojenie warzyw, zmywanie, wydawanie półmisków na szwedzki stół.

      Wymagania

      Chęć do pracy, pozytywne nastawienie.

      Oferujemy

      Zakwaterowanie, wyżywienie, wynagrodzenie.

Pracodawcy w Warszawie