Czy to Twoja firma?

Profire praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad, Profire Sp. z o.o. z Warszawy, jest synonimem bezpieczeństwa i innowacji w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasza historia rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to z pasji do ochrony i bezpieczeństwa, zbudowaliśmy firmę, która dziś jest dumna z możliwości ochrony życia i mienia naszych klientów.

Specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie, projektowaniu oraz doborze urządzeń przeciwpożarowych. Nasza oferta to nie tylko instalacje teletechniczne i systemy sygnalizacji pożaru, ale również zaawansowane stałe urządzenia gaśnicze gazowe i wodne, systemy oddymiania grawitacyjnego, a także systemy telewizji przemysłowej. Dbamy o to, by nasze rozwiązania były zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego obiektu.

Z dumą korzystamy z nowoczesnych technologii i doskonałych gatunkowo materiałów, co pozwala nam na realizację projektów zgodnie z najwyższymi standardami. Nasze usługi nie kończą się na instalacji – oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także doradztwo merytoryczne, które zapewnia naszym klientom spokój i pewność, że ich systemy przeciwpożarowe są zawsze w pełni sprawne.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze projekty realizujemy od A do Z, bez korzystania z usług podwykonawców. To pozwala nam na pełną kontrolę nad jakością i terminowością wykonania, a także na budowanie silnych, bezpośrednich relacji z naszymi klientami.

W Profire Sp. z o.o. traktujemy każde zlecenie z indywidualnym podejściem, dbając o każdy detal. To nasza misja – zapewnienie bezpieczeństwa poprzez najwyższej jakości rozwiązania przeciwpożarowe. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których bezpieczeństwo jest wartością nadrzędną. Razem zbudujemy bezpieczną przyszłość.

Profire Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Profire Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Profire Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Profire Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Profire Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Profire Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    Profire
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • wykształcenie średnie,
      • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów,
      • dodatkowy atut - doświadczenie zawodowe w instalacjach niskoprądowych,
      • dodatkowy atut - znajomość instalacji przeciwpożarowych,
      • prawo jazdy kategorii B,
      • uprawnienia elektryczne SEP,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • kreatywność i zaangażowanie,
      • dyspozycyjność,
      • samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących
      • wykonywanej pracy,
      • sprawność manualna,
      • wysoka kultura osobista,
      • zmysł estetyki.
      • zatrudnienie na umowę o pracę,
      • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • pakiet świadczeń socjalnych,
      • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i
      • umiejętności,
      • rozwój zawodowy, szkolenia,
      • niezbędne narzędzia pracy.

      Wymagania

      • Uprawnienia SEP 1 kV
      • Uprawnienia SEP do 1kV Eksploatacja i Dozór
      • Uprawnienia SEP do 20kV E i D
      • Uprawnienia SEP do 15kV
      • uprawnienia SEP kat. E grupy: 1, 2 i 3
      • Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV (uprawnienia kat. E i D) wraz z pomiarami
      • Wykonywanie sieci niskoprądowych,
      • Uprawnienia SEP do 1kV.
      • SEP gr 1,2,3
      • SEP E 1kV
      • SEP E i D bez ograniczeń
      • SEP E1
      • SEP E2
      • Uprawnienia SEP grupa II D, E
      • elektryk SEP do 1kV
      • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV E i D
      • Uprawnienia SEP gr I Ekspoatacja i Dozór
      • Uprawnienia SEP do 20kV
      • Uprawnienia SEP E1 do 1kV
      • Uprawnienia SEP
      • SEP
      • serwisowanie instalacji niskoprądowych
      • Instalacje niskoprądowe
      • SEP E powyżej 1KV
      • SEP E2 i E3
      • SEP pow. 1kV
      • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV
      • Uprawnienia SEP D i E do 1kV.
      • SEP E3
      • SEP D1
      • SEP D2

Pracodawcy w Warszawie