European Policy Consultants

Czy to Twoja firma?

European Policy Consultants praca

Warszawa

Jesteśmy European Policy Consultants Warszawa – Twoim zaufanym partnerem w świecie prawa i polityki. Nasza historia zaczyna się w sercu Polski, w dynamicznie rozwijającej się stolicy, gdzie nasze korzenie prawnicze głęboko sięgają w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Specjalizujemy się w doradztwie politycznym, łącząc gruntowną wiedzę prawną z praktycznym podejściem do najbardziej złożonych wyzwań. Nasza niewielka, ale wysoce specjalistyczna ekipa jest dedykowana dostarczaniu rozwiązań na miarę, które przekładają się na realne korzyści dla naszych klientów. Z dumą wspieramy ich w nawigacji po skomplikowanym krajobrazie regulacji i polityk, zarówno na poziomie krajowym, jak i europejskim.

W European Policy Consultants Warszawa cenimy sobie bliskie relacje z klientami. Dzięki temu, że jesteśmy niewielką firmą, każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a jego sprawy traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem. Nasza pozycja na rynku opiera się na zaufaniu i wynikach – jesteśmy znani z tego, że nie boimy się podejmować wyzwań i zawsze staramy się przewyższać oczekiwania.

Nasze wartości to przede wszystkim transparentność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Wierzymy, że to właśnie one budują solidne fundamenty dla długotrwałych i owocnych relacji z naszymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że prawo i polityka nie muszą być zawiłe – naszym zadaniem jest sprawić, aby były zrozumiałe i dostępne dla każdego.

Zapraszamy do kontaktu i poznania nas bliżej. Odwiedź naszą stronę internetową, napisz do nas e-mail lub po prostu zadzwoń – porozmawiajmy o tym, jak możemy wspólnie osiągnąć Twoje cele. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość w zgodzie z prawem i polityką.

European Policy Consultants najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy European Policy Consultants

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca European Policy Consultants

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa European Policy Consultants

Siedziba główna

Praca European Policy Consultants - oferty archiwalne

  • Sekretarka/ asystentka

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Warszawska kancelaria adwokacka European Policy Consultants zatrudni absolwentkę lub studentkę IV/V roku prawa na stanowisko sekretarki-asystentki, początkowo na pół etatu.

      Zakres obowiązków

      • Obowiązki sekretarki.

      Wymagania

      • Pożądana znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Doświadczenie z zakresu obowiązków sekretarki.

Pracodawcy w Warszawie