Czy to Twoja firma?

Polskie Biuro Brokerskie praca

Wrocław

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w branży brokerskiej ubezpieczeniowej w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w 1997 roku we Wrocławiu, gdzie jako jedni z pionierów wprowadziliśmy pakietowy system ubezpieczeń komunikacyjnych. Przez lata naszej działalności obsłużyliśmy największe sieci dealerskie, tworząc specjalne programy dla firm leasingowych oraz banków. Dzięki naszemu doświadczeniu i innowacyjności, w 2015 roku wartość chronionego przez nas majątku przekroczyła miliard złotych.

Nasze usługi to nie tylko standardowe pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w tworzeniu programów ubezpieczeniowych "szytych na miarę", które odpowiadają na indywidualne potrzeby naszych klientów. Z dumą możemy powiedzieć, że obsługujemy ponad 600 podmiotów gospodarczych, dostarczając im profesjonalne audyty i nowoczesne programy ubezpieczeniowe. Nasza oferta to wynik połączenia głębokiej wiedzy eksperckiej z empatycznym podejściem do każdego klienta.

Jesteśmy firmą, która stawia na jakość i bezpieczeństwo. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z limitem odpowiedzialności na wysoki poziom, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę interesów naszych klientów. Nasz zespół to grupa ekspertów, którzy dzięki swojej doskonałej znajomości rynku i branży klienta, zdobyli miano lojalnych i godnych zaufania doradców.

Nasza przewaga konkurencyjna to ponad 20 lat doświadczenia oraz ciągłe dążenie do doskonałości. Jesteśmy dumni, że 100% naszych klientów uznaje nas za wiarygodnych partnerów w biznesie. W Polskim Biurze Brokerskim zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy stworzyć solidne fundamenty dla bezpieczeństwa Twojej firmy.

POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy ubezpieczenia

Oferty pracy POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Sklepu z prasą - Stronie Śląskie

    Świat Prasy Spółka Akcyjna
    • Stronie Śląskie
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    JD Energia sp. z o.o.
    • 12 300-150 000 zł brutto / mies. (zal. od umowy)
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Sales Engineer

    SMART-HR
    • Wrocław
    Dodana

Mapa POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLSKIE BIURO BROKERSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. ubezpieczeń

    Polskie Biuro Brokerskie
    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      Podstawowe obowiązki:- ubezpieczeniowa obsługa klientów- przygotowanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z ubezpieczycielami- opracowywanie programów ubezpieczeń, porównań ofert i rekomendacji dla klientów- utrzymywanie bieżących relacji z klientami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi- administrowanie polisami- pozyskiwanie klientów- przygotowanie analiz oraz zestawień zgodnie z przyjętymi procedurami

      Wymagania

      Podstawowe wymagania:- minimum trzyletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych- zdany egzamin brokerski mile widziany- znajomość rynku ubezpieczeniowego- ukończone studia wyższe- doskonałe zdolności interpersonalne, w tym przede wszystkim umiejętność rozmowy z klientami- komunikatywność, sumienność- bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność

      Oferujemy

      - pracę w firmie z 25 letnim doświadczeniem na rynku brokerskim - zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat - dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

Pracodawcy w Wrocławiu