Biuro Techniczno-Handlowe PRO-MAC Maciej Sałasiński

Czy to Twoja firma?

Biuro Techniczno-Handlowe PRO-MAC Maciej Sałasiński praca

Łódź

PRO-MAC to dynamicznie rozwijająca się firma, która od prawie 30 lat działa w branży elektrycznej. W chwili obecnej jesteśmy przedstawicielem techniczno-handlowym znanych na rynku firm europejskich. Oferujemy produkty, usługi i kompleksowe rozwiązania dla przemysłu, szpitali, budynków i obiektów użyteczności publicznej zapewniające bezpieczeństwo elektryczne, pewność zasilania i efektywność ekonomiczną.

Oferty pracy Biuro Techniczno-Handlowe PRO-MAC Maciej Sałasiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Techniczno-Handlowe PRO-MAC Maciej Sałasiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Koordynator Obsługi Klienta

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Spółka z o.o.
    • Radomsko
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Kasjer/Sprzedawca Łęczyca

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł brutto / godz.
    • Łęczyca
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Specjalista/ -ka ds. Obsługi Klienta w BCC

    Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Łódź
    Dodana

Mapa Biuro Techniczno-Handlowe PRO-MAC Maciej Sałasiński

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Konstantynów Łódźki

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Biuro Techniczno-Handlowe PRO-MAC Maciej Sałasiński - oferty archiwalne

  • Inżynier Produktu

    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Łódź
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • obsługa klientów w zakresie technicznym i handlowym

      • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami oraz potencjalnymi klientami

      • udział w targach i wystawach

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem inżyniera elektryka

      • komunikatywna znajomość języka angielskiego

      • prawo jazdy kategorii B

      • umiejętność wykonywania analiz parametrów sieci

      • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży

      • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym, prowizją od sprzedaży

      • szkolenia produktowe

      • narzędzia pracy

Pracodawcy w Łodzi